Київ безоплатно отримав дощовий колектор на Солом’янці вартістю 12 млн грн

Київ безоплатно отримав дощовий колектор на Солом’янці вартістю 12 млн грн

Київ безоплатно прийняв у власність територіальної громади колектор дощової каналізації Акціонерного товариства «ЗЗБК ім. Ковальської», розташований на Солом’янці, на вулиці Липківського. Ринкова вартість цього об’єкта, який закріплено за ШЕУ Солом’янського району, становить 12,840 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1894 від 30 жовтня 2019 року.

– З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом’янського району м. Києва» колектор дощової каналізації АТ «ЗЗБК ІМ. КОВАЛЬСЬКОЇ», зазначається у тексті Розпорядження.

Місто стає власником колектора дощової каналізації від житлового комплексу, розташованого за адресою вулиця Митрополита Василя Липківського, 37-г, який було введено в експлуатацію 2018-го року. Він має три камери із діаметром труб 1200 та 400 мм довжиною 77,35 м, 94,11 м та 3,22 м.

Ринкова вартість об’єкту становить 12 840 832,00 грн (без ПДВ). Департамент комунальної власності КМДА має вжити заходи щодо його приймання-передачі.

Нагадаємо, як повідомляв «Вечірній Київ», раніше місто прийняло у власність дві водопровідні мережі ХК «Київміськбуд», розташовані у місцевості Саперна слобідка в Голосіївському районі, балансовою вартістю 2,336 млн грн.

На фото — ЖК на вул. В. Липківського, 37-г