Київ отримав водопровідні мережі на 2,3 млн грн у Голосіївському районі

Київ отримав водопровідні мережі на 2,3 млн грн у Голосіївському районі

Київ прийняв у власність територіальної громади міста дві водопровідні мережі Холдингової компанії «Київміськбуд», розташовані у місцевості Саперна слобідка в Голосіївському районі. Балансова вартість цих мереж, які передано у володіння та користування «Київводоканалу», становить 2,336 млн грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1891 від 30 жовтня 2019 року.

– З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти  до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування ПрАТ «АК «Київводоканал» водопровідні мережі ПрАТ «ХК «Київміськбуд», – зазначається у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, майно, яке отримає місто, включає наступні об’єкти:

  • вуличну водопровідну мережу на вул. Великій Китаївській від вул. Феодосійської до Стратегічного шосе, довжиною 195,28 м із діаметром труб 300 мм, яка має балансову вартість 811,2 тис. грн (без ПДВ);
  • вуличну водопровідну мережу на вул. Феодосійській від вул. Кримської до вул. Великої Китаївської, довжиною 200,34 м із діаметром труб 300 мм, яка має балансову вартість 1 525,110 тис. грн (без ПДВ).

Загальна балансова вартість обох об’єктів становить 2 336,275 тис. грн (без ПДВ).

Департамент комунальної власності КМДА має забезпечити приймання-передачу цього майна до відання розпорядника – ПрАТ «АК «Київводоканал».

Нагадаємо, як повідомляв «Вечірній Київ», раніше місто прийняло у власність територіальної громади водопровідну мережу ТОВ «УМК», розташовану біля Амурської площі у Голосіївському районі.

На фото – місцевість Саперна слобідка