З Kyiv Smart Card зняло дві поїздки за один раз: інструкція для столичного пасажира

З Kyiv Smart Card зняло дві поїздки за один раз: інструкція для столичного пасажира

Kyiv Smart Card – наразі технологія нова. Багато киян та гостей міста щодня стикаються з різного роду проблемами у її використанні. Наприклад, коли ви намагаєтеся завалідувати картку, а з неї за один раз знімає одну чи більше поїздок (особливо актуально в метрополітені).

Сьогодні «Вечірній Київ» підготував для вас унікальний матеріал – інформацію про те, що ж таки робити у таких ситуаціях, куди звертатися, та як повернути власні кошти.

  • По-перше, для вашої зручності, завантажте додаток SmartCity. У ньому, окрім іншого, ви зможете відстежувати актуальну інформацію про кількість поїздок на картці, а також дату, час та місце валідації. Таким чином, якщо буде помилково списано дві поїздки, це буде відображено в додатку.

  • У разі виникнення помилки, зробіть скріншот сторінки та, за можливості, продемонструйте, під час якої саме поїздки, на вашу думку, поїздки було списано випадково.

  • Напишіть про свою проблему в додатку.

  • На вашу електронну пошту прийде лист, де вас попросять надіслати скріншоти, про які ми писали вище.

  • Ваша скарга буде розглянута, і якщо поїздки дійсно були списані випадково:

Сподіваємося, що допомогли вам ;)

А ще маємо надію, що зовсім скоро користуватися Kyiv Smart Card стане ще зручніше, а помилки покинуть наше життя назавжди!