Конопля та чіа: у Києві виготовляють особливу олію

Конопля та чіа: у Києві виготовляють особливу олію

Дбаючи про здоров’я, все більше українців зважають на те, що їдять. Для приготування страв, замість соняшникової олії, використовують оливкову, а салати заправляють кукурудзяною чи льняною.

Модними також стають екзотичні олії – з коноплі, чіа, маку або фундуку. Якщо колись таке диво можна було придбати у аптеці, то сьогодні багато супермаркетів пропонують широкий вибір олій. А тепер кияни мають нагоду придбати свіжий продукт з перших рук.

Днями на Володимирському ринку встановили чудо-машину – прес, який чавить олію із різного насіння та фруктів. Журналісти «Вечірнього Києва» перевірили, як працює агрегат і скуштували різні олії.

Майстриня розповіла нам детальніше про технологію цього процесу. Особливість виготовлення полягає у тому, що сировина, з якої готують олію, до цього не проходила термічної обробки, тому зберегла усі корисні елементи. Асортимент сировини величезний – від будь-яких горіхів і до насіння кунжуту чи шипшини. Олія густа та нерафінована.

Наша мета полягає в тому, щоб люди бачили в олії користь не тільки для кулінарії, а й для свого здоров'я, – коментує майстриня з виготовлення олії Ірина. – Завдяки нашій технології виготовлення, всі корисні властивості в наших оліях зберігаються повністю. Кожна олія має свій унікальний склад і по-своєму корисна, тому обрати одну найкращу неможливо.

Виготовляють олію при покупцеві, тож він цілком і повністю може контролювати цей процес. Цінова політика лояльна – від 15 грн за 100 мл. Найдорожча олія – амарантова, її вартість становить 390 грн за 100 мл.

Окрім олії, тут можна придбати туалетне мило з натуральних інгредієнтів та оцет (виноградний, гранатовий та яблучний).

Відеооператор – Олександр БАРКІН