Таргани і наркотики: хостели Києва перетворили на притони

Таргани і наркотики: хостели Києва перетворили на притони

Столична влада занепокоєна бардаками у хостелах, які негативно впливають на туристичну привабливість нашого міста.

Під час рейдів, організованих міською владою, з`ясувалося, що левова частка хостелів працює незаконно.

Про це йшлося на спільній нараді, яку провели у КМДА, спільно з представниками районів Києва та Асоціації хостелів.

– Я вивчала це питання з точки зору туризму й оподаткування. А довелося зіткнутися з тарганами і наркотрафіками, розповіла заступниця глави КМДА Марина Хонда.

Згідно з рішенням столичної влади, вже діє робоча група з оперативного вирішення проблемних хостелів.

Лише 4 із 53 перевірених хостелів ведуть свою діяльність повністю прозоро: сплачують податки і не порушують санітарні та житлові норми.

Як показали перевірки, у більшості нічліжок «туляться» студенти та заробітчани, які проживають в умовах антисанітарії.

Доволі часто хостели розміщені у приватних квартирах або місцях, які взагалі не призначені для житлових приміщень.

Зважаючи на жахливі умови у нічліжках, столичні чиновники будуть продовжувати рейди у всіх районах Києва.