Виставка китайського живопису в Києві: останні дні

Виставка китайського живопису в Києві: останні дні

Музей Ханенків володіє першорядною колекцією китайського класичного живопису на сувоях, добірками китайської народної гравюри няньхуа та декоративно-ужиткового мистецтва. Виставка "Тріумфи і свята" дає можливість показати те, що знаходиться у музейних фондах зі спадщини китайської культури.


 
Цього разу виставку присвячено особистим перемогам китайських легендарних героїв і традиціям народних святкувань, під час яких часто вшановують пам’ять про важливі моменти в житті видатних особистостей. Важливим моментом стане можливість познайомитися із традиційним мистецтвом на різних його рівнях: від елітарного живопису до народної гравюри.

 
Традиційний живопис відображує видатні історичні події, портретує їхніх учасників. Він показує і побутовий вимір святкування. З високим мистецтвом перегукуються жваві народні гравюри няньхуа. Часто вони розповідають ті самі історії мовою, можливо, наївною, та яскравішою і завжди дуже щирою.


Твори декоративно-ужиткового мистецтва додають виставці більше святкових барв і ширше розкривають теми героїзму та святкування у китайському мистецтві.
 
Коли: до 27 жовтня
Де: Музей Ханенків, вул. вул. Терещенківська, 15-17
Вхідний квиток: 40 грн дорослі, 20 грн студенти, 10 грн пенсіонери та школяри