День білої тростини влаштують у Театрі на Подолі

День білої тростини влаштують у Театрі на Подолі

У жовтні відзначається Міжнародний день білої тростини. Він служить нагадуванням суспільству про незрячих людей, про їхню адаптацію до соціокультурних умов, а також про важливість доступності закладів культури, зокрема театрів. 

29 жовтня Театр на Подолі влаштовує День білої тростини. Стверджуючи, що театр – для кожного, а справжньому мистецтву нічого не може стати на заваді.

У програмі «Почути серцем. Відчути душею» – чаювання, поезія та музика. Виступатимуть артисти театру на Подолі, акомпаніатор – Заслужений діяч мистецтв України Тимур Полянський. 

– Учасники нашого заходу з «Творчих ініціатив» – незрячі, які читатимуть власні вірші та знану поезію, співатимуть, зокрема й оперні арії. Цей захід дуже важливий, бо надає цим людям можливість для творчої реалізації, – розповіла режисерка заходу Алевтина Чернова. Зі свого боку ми підготували музичну програму. Прозвучать українські пісні, класичні композиції та твори різних країн світу. Виступатимуть Анна Томбова, Дмитро Грицай та Тимур Полянський. Захід розрахований на дві години. 


Коли: о 12:00.
Де: фоє театру на Подолі, Андріївський узвіз, 20-а.
Вхід вільний за попередньої реєстрації.
Підтвердження не обов'язкове. Вхід за списками (у головного адміністратора театру).