План провалився: «Слуга народу» не зміг зірвати сесію Київради

План провалився: «Слуга народу» не зміг зірвати сесію Київради

Після 5-місячної перерви столичні депутати нарешті зібралися на сесію Київради. На порядок денний винесли близько 300 питань.

Перед початком сесії під стінами КМДА зібралась невеличка група на чолі з членом парламентської фракції «Слуга народу» Олександром Ткаченком.

Новоспечені спікери зробили гучну заяву про необхідність створення у Верховній Раді і Київраді депутатського угрупування під назвою «Новий Київ».

Після імпромізованого брифінгу нардеп Ткаченко нашвидкоруч написав на Фейсбуці про свою радість за людей, «які готові публічно створити реальну опозицію до все ще діючої влади в місті…».

Незважаючи на такі «наполеонівські плани», зірвати сесію Київради «Слузі народу» не вдалося.

Головне — життєзабезпечення міста

Розуміючи свою відповідальність перед киянами, у роботі сесії Київради брали участь понад 80 із 120 депутатів.

Столичний мер Віталій Кличко повідомив, що необхідно ухвалити питання, які надзвичайно важливі для життєзабезпечення Києва.

Депутати вирішили відкоригувати міський бюджет, від якого залежатимуть нарахування транспортникам, освітянам, працівникам житлово-комунального господарства.

На сесії ухвалили два важливі проекти: про необхідність виділення коштів для «Київського метрополітену» і «Київпастрансу». Йдеться про залучення багатомільйонних кредитів від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Під час засідання секретар Київради повідомив про вихід семи депутатів зі складу двох фракцій  — «Солідарності» та «Батьківщини».

Проте новоспечені «відмовники» не вплинули на продуктивність роботи депутатського корпусу.

Все-таки треба віддати належне переважній більшості нардепів, які активно працювали на пленарному засіданні.

Депутати гостро сперечались, коли піднімались «шкурні» питання, пов`язані з арендою землі та детальними планами забудов.

Найбільш красномовним виявився екс-мер Олександр Омельченко, який по-своєму перефразував відомий вислів: «Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до любовниці».

Що саме мав на увазі шановний Олександр Олександрович, відомо, напевно, лише йому.

Загалом, ранкове засідання тривало близько трьох годин. Після його завершення задоволений Прокопів, нарешті, оголосив обідню перерву. Як-то кажуть, війна війною, а обід — за розкладом.

Фото Бориса Корпусенка