Три спортивні майданчики з'явилися на Солом'янці завдяки громадському бюджету

Три спортивні майданчики з'явилися на Солом'янці завдяки громадському бюджету

У Солом’янському районі на вул. Авіаконструктора Антонова, 13, облаштували сучасний спортивний майданчик із футбольним полем. Новий спортивний об’єкт створено за проєктом № 244 Громадського бюджету.

Про це повідомляє Солом’янська РДА і дякує Олександру Чумаченку за активну участь в житті району та за втілення проєкту громадського бюджету.

На футбольному полі влаштували основу, сучасне штучне покриття, що дозволяє грати у будь-яку пору року, ворота, розмітку, а по периметру – металеву огорожу. Для активного дозвілля територію також дообладнали новими вуличними тренажерами.

– Замість старого футбольного поля, яке тут було, сьогодні маємо ще одну гарну локацію для занять спортом мешканців району. Подібний майданчик днями з’явився і на бульварі Вацлава Гавела, 38-в. Також незабаром облаштують футбольне поле на проспекті Повітрофлотський, 17. І це вкотре доводить, що конструктивна взаємодія влади і громадян завжди дає вагомі результати, заявив в. о. голови райдержадміністрації Володимир Бялковський.