Соціальні гарантії киянам замість корупційних схем

Соціальні гарантії киянам замість корупційних схем

Столична влада, зруйнувавши корупційні схеми, збільшила дохідну частину київського бюджету на 30%, а частину отриманих коштів спрямувала, зокрема, на підвищення зарплат бюджетникам і підтримку соціально незахищених киян. Про це заявив Київський міський голова, лідер об'єднаної політичної сили «УДАР-Солідарність» Віталій Кличко, виступаючи перед киянами на Поштовій площі, повідомили в прес-службі мера.

- Ми знайшли можливість збільшити дохідну частину бюджету Києва на 30% за рахунок знищення корупційних схем. Багато комунальних підприємств стали прибутковими. Ми закрили заборгованість по зарплатах, яка була. І за рахунок тих коштів, які раніше осідали в кишенях чиновників, ми змогли підвищити зарплати бюджетникам, насамперед освітянам і медикам, - наголосив Віталій Кличко.

 Він відзначив, що столична влада робить все, щоби в цих складних економічних умовах зменшити фінансове навантаження на соціально незахищених киян.

- У Києві сьогодні найдешевший соціальний хліб. Основний набір ліків можна купити за найдешевшими цінами в Україні. Ми зберегли безкоштовний проїзд пенсіонерам і пільговий - школярам і студентам. Ми регулярно надаємо соціальну допомогу пенсіонерам і ветеранам, розуміючи наскільки це для них важливо, - зауважив Віталій Кличко.