У парку «Партизанська слава» висадили величезну й знакову алею

У парку «Партизанська слава» висадили величезну й знакову алею

385 саджанців дуба висадили в парку «Партизанська слава» на честь героїв АТО.

Про це повідомляє Дарницька РДА.

На території парку «Партизанська слава», за підтримки Дарницької райдержадміністрації та КП УЗН Дарницького району, закладено Алею пам’яті киян – військовослужбовців та поліцейських, які загинули під час проведення АТО та ООС, захищаючи суверенітет України. Про це сповіщає спеціально встановлена інформаційна табличка. Цифра кількості дубів обрана не випадково, адже, на жаль, з початку російської агресії на сході України загинуло 385 киян.

Родичі та друзі полеглих героїв, небайдужі дарничани прийшли і віддали шану полеглим. Це не просто захід заради озеленення парку, а присвята пам'яті загиблих воїнів.

Ідея створення живої алеї пам'яті належить мамам загиблих учасників АТО з Дарницького району.

Разом із матерями загиблих учасників АТО та їхніми родинами, урочисто відкрив Алею керівник апарату Дарницької райдержадміністрації Микола Калашник.

– Сьогодні ми саджаємо не просто дерева, не просто закладаємо алею, ми зберігаємо пам'ять про наших хлопців. З маленького деревця згодом виросте величний дуб, який стоятиме і в грозу, і в бурю та нагадуватиме всім відвідувачам улюбленого парку, що нас ніхто не переможе! – зазначив Микола Калашник.

Виконувач обов'язків голови Дарницької райдержадміністрації Василь Лозовий закликав відвідувачів парку дбайливо ставитися до кожного саджанця дубової алеї, «яка є символом нашої сили і незламності на честь воїнів АТО».

– Ці дуби не дадуть забути про те, що наші сини загинули за майбутнє кожного з нас, – зауважила одна з матерів загиблого героя. Жінка подякувала усім, хто долучився до створення Алеї пам'яті та тим, хто прийшов вшанувати подвиг героїв.

Усіх загиблих хлопців у зоні проведення АТО вшанували хвилиною мовчання. А для маленьких відвідувачів заходу влаштували цікаве дозвілля та нагодували козацьким кулішем всіх учасників толоки.