Як правильно подавати і пити віскі: рекомендації від ALCOMAG

Як правильно подавати і пити віскі: рекомендації від ALCOMAG

Кожен алкогольний напій цікавий не тільки своїми смаковими якостями, але і своєю культурою, традиціями подачі та дегустації. З цієї точки зору дуже цікаво вивчати віскі, який став практично інтернаціональним спиртним і тепер має одразу кілька форматів подачі.

Сьогодні розповімо про те, як цим благородним алкоголем насолоджуються у різних країнах світу.

На сторінці https://alcomag.com.ua/krepkie-napitki/viski/ ALCOMAG зібрав велику колекцію відмінного віскі з Ірландії, Шотландії та США. Заходьте та обирайте напій з гарантією автентичності!

Національні традиції

Якщо ви приїдете в Ірландію і замовите там віскі, швидше за все, вам його подадуть у чистому вигляді та без льоду. Досить часто цей напій доповнюють склянкою з водою. Цією водою можна трохи розбавити спиртне, якщо його смак здається вам занадто різким.

Шотландці сильно розділяють звичайний віскі на кожен день та елітні односолодові напої. Останні сприймаються немов справжня святиня. Їхнє вживання – цілий ритуал, у якому потрібно відчути кожен відтінок смаку та аромату. І в жодному разі не розбавляти і не змішувати скотч. Недорогий віскі без визначних якостей тут п’ють не тільки з льодом або водою, але також з пивом, елем або лимонадом.

Американці найчастіше подають свій бурбон із кількома кубиками льоду. А для тих, хто не любить алкоголь у чистому вигляді, пропонують змішувати напій з газованою водою.

Правила подачі та дегустації

Віскі середньої якості і цінової політики найкраще подавати у широких низьких стаканах з потовщеним дном. Наповнювати посудину прийнято приблизно на третину. Це допоможе сконцентрувати необхідну кількість ароматичних речовин біля вашого носа. П’ють напій розмірено і невеликими ковтками.

Для дорогих односолодових напоїв сомельє рекомендують використовувати інші келихи. Ідеальним варіантом стануть келихи-сніфтер – невеликий тюльпановидний посуд на короткій ніжці.

Якщо ви вирішили подати віскі до святкового столу, не рекомендуємо купувати дорогі односолодові напої. По-перше, зазвичай у великій компанії присутні люди з різним смаком, і далеко не кожен зможе оцінити складну гаму його смакових відтінків, а отже ви даремно витратите продукт. По-друге, такий алкоголь передбачає більш спокійну і розмірену дегустацію. Його краще приберегти для спокійного вечора у колі найближчих друзів.