Фестиваль трилерів розпочався у столичних кінотеатрах

Фестиваль трилерів розпочався у столичних кінотеатрах

Найсміливіших поціновувачів жанру чекаємо у кінозалах на фестивалі «Best Thriller Shorts». У програмі – 7 короткометражок з США, Канади, Франції, Італії, Аргентини.

ЩО ПОКАЖУТЬ

Аматор
США, 2016, реж. Джордж Ватистас, хрон. 8 хв. 37 c. 

Молодий чоловік приходить до таємничого алхіміка з проханням продати йому отруту, яку неможливо виявити. Він ще не здогадується, що отримає значно більше, ніж просить.

Поліморфія
Канада, 2018, реж. Бернардо Вільяреаль, хрон. 19 хв. 16 с.

Клаус страждає від дисоціативного розладу особистості. Він одержимий своєю дружиною Ейлін, яка його покинула. Чоловік намагається боротися з нав’язливими думками, але голоси в голові мають інші плани…

Слухачі 
Аргентина, 2018, реж. Фабриціо Центорбі, хрон. 14 хв. 17 с. 

Під час прямого ефіру радіослухачі стають свідками домашнього насильства. Крики стають все гучнішими, і раптом зв’язок обривається. 

Акт милосердя
Італія, 2019, реж. Мікеланджело Ді П'єро, хрон. 11 хв.

Сьогодні безпритульному волоцюзі пощастило – він зустрів заможного чоловіка, який, на честь свого дня народження, вирішив здійснити щедрий акт милосердя. Та чи робиться у цьому світі щось без власної користі? 

Злодій у законі
Канада, 2017, реж. Кейсі Лум, хрон. 17 хв. 15 с.

Серія подій призводить до краху підпільної румунської банди. Посеред хаосу утворюються спонтанні партнерські стосунки.

Гіпноз
Франція, 2019, реж. Девід Трухільо, хрон. 10 хв. 28 с.

Жінка звертається до гіпнотизера, щоб відновити втрачені спогади. Вона занурюється у підсвідомість та виходить на контакт зі своєю покійною сестрою. Але несподівано відкривається жахлива таємниця. 

647 км
Італія, 2018, реж. Даніло Греко, хрон. 14 хв. 27 с.

Санто – колишній ув’язнений, який покінчив із минулим та намагається жити чесним життям. Несподіваний візит старого друга на ім’я Цезар, який просить про допомогу, знищив усі плани. Адже, під час одного з перевезень Цезар виявив, що перевозить зовсім не те, про що домовився із замовником. У своєму багажі він знайшов дівчат, яких збираються продати на чорному ринку. 

ДЕ ПОДИВИТИСЯ

Кінотеатри: «Жовтень», «Сінема Сіті», «Планета Кіно».