Кличко знов йде на вибори

Кличко знов йде на вибори

Партія "Блок Петра Порошенка" - "Солідарність" висунула чинного мера Віталія Кличка єдиним кандидатом на посаду міського голови столиці.

Депутат Київради Владислав Михайленко зазначив, що на засіданні також було погоджено списки кандидатів у депутати Київради від партії БПП.

- Київ - це місто, з якого починаються всі реформи в країні. І ми конкретними справами крок за кроком змінюємо наше місто, незважаючи на складну економічну ситуацію. Ремонтуємо дороги і будинки, відкриваємо нові школи і садки. Ми заклали фундамент змін, почали впроваджувати реформи, і щоби довести до логічного завершення все те, що ми розпочали, я йду на вибори мера, і зі мною моя команда йде в Київраду. Ми беремо на себе зобов'язання реалізувати очікування киян і зробити Київ європейською столицею за якістю життя, - підкреслив Київський міський голова Віталій Кличко. 

Міська територіальна виборча комісія розпочала свою роботу сьогодні о 9:00, і Віталій Кличко вдень став першим, хто подав документи.

- У мене не було спеціальних планів прийти сюди першим. Думаю, інші претенденти збираються з силами і найближчим часом теж подаватимуть документи. Конкуренція - це дуже добре. Сподіваюсь, що в цій кампанії лунатимуть не тільки популістські гасла, адже дуже важливо робити конкретні справи, - підкреслив Віталій Кличко. 

Протягом трьох діб територіальна виборча комісія має ухвалити рішення щодо реєстрації Віталія Кличка кандидатом на посаду Київського міського голови.

Нагадуємо, що 27 травня Кличко заявив про намір балотуватися на посаду мера у разі проведення виборів у Києві.

Вибори мера Києва й депутатів Київради призначено на 25 жовтня.