Троєщина готується: як відзначать 14 жовтня

Троєщина готується: як відзначать 14 жовтня

У Деснянському районі столиці будуть широко відзначати День захисників України.

Як наголошує районна держадміністрація, 14 жовтня ‒ значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України. Українці святкують День захисника України – свято звитяги українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України.

Всіх запрошують взяти участь на знак вітання наших Героїв, які захищають вільну, незалежну та соборну Україну.

10 жовтня 2019 року о 10:30 відбудеться відкриття меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Бордюжі А. В. на фасаді СШ № 248 (вул. Закревського, 45-б).

11 жовтня 2019-го року буде проведено урочисті церемонії покладання квітів:

  • 12:00 – до пам’ятника «Воїну-добровольцю» (просп. Маяковського, 2-б);
  • 12:20 ‒ до пам’ятного знаку «Воїнам інтернаціоналістам» в парку «Молодіжний» (вул. Данькевича, 4-а);
  • 12:40 ‒ до меморіального знаку «Воїнам-добровольцям» у парку «Доброволець» (вул. Лісківська, 18);
  • 13:00 ‒ до постійнодіючих фотовиставок «Стіна Пам’яті «Герої не вмирають», «Герої Небесної Сотні», приуроченим полеглим в зоні АТО героям-деснянцям та під час Революції Гідності, розташованих на першому поверсі Деснянської райдержадміністрації.

Також 11 жовтня 2019 року о 14:30 відбудуться урочисті збори, вручення відзнак та нагород, концертна програма (актова зала Деснянської РДА, ІІІ поверх, просп. Маяковського, 29).

Нагадаємо: Указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій та звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня в Україні встановлено свято – День захисника України.

Крім того, 14 жовтня в Україні традиційно відзначається День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також чергова річниця створення УПА.