Житлосервіс Шевченківського району отримав два підприємства вартістю 9,5 млн грн

Житлосервіс Шевченківського району отримав два підприємства вартістю 9,5 млн грн

Два комунальні підприємства Оболонського району – «Житлосервіс «Приозерне» та «Житлосервіс «Оболонь» – реорганізували та приєднали до КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району». До нього перейшли усі активи обох житлосервісів загальною вартістю близько 9,5 млн грн.

Про це йдеться у відповідних Розпорядженнях КМДА № 1659 та № 1660 від 20 вересня 2019 року.

– Затвердити передавальний акт комунального підприємства «Житлосервіс «Оболонь» Оболонського району у м. Києві, йдеться у тексті Розпорядження № 1659.

– Затвердити передавальний акт комунального підприємства «Житлосервіс «Приозерне» Оболонського району у м. Києві, зазначається у тексті Розпорядження № 1660.

Усі зобов’язання обох комунальних підприємств перед кредиторами та боржниками, їх права та обов’язки, а також активи та пасиви переходять до правонаступника Комунального підприємства «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району».

Як свідчать дані балансу КП «Житлосервіс «Оболонь», вартість його активів складає 4 781 751,24 грн. Згідно даних балансу КП «Житлосервіс «Приозерне», вартість його активів становить 4 695 086,62 грн.

За інформацією, наведеною у тексті Розпоряджень, комісії з реорганізації підприємств у обох випадках здійснили всі необхідні заходи щодо припинення цих юридичних осіб шляхом їх приєднання до КП «Центр обслуговування споживачів Шевченківського району».

Нагадаємо, раніше до Центру обслуговування споживачів Шевченківського району приєднали розташоване в Оболонському районі КП «Житлосервіс «Куренівка» з активами 443,3 тис. грн.