На Софійській площі стартує марафон

На Софійській площі стартує марафон

Сьогодні відбудеться основний забіг Київського марафону – 42,195 км.

Також стартуватимуть учасники півмарафону Under Armour Half Marathon 21 км, естафетних забігів 3х10+12 км та 2х21.0975 км та благодійної дистанції Avon Pink Run 3 km. 50% від кожної реєстрації на Avon Pink Run буде витрачено на закупівлю цифрового мамографа для однієї з регіональних лікарень.

Нагадаємо, 5 жовтня, стартував масштабний дводенний міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon, який об’єднає на стартах 17 000 бігунів з України та з-за кордону.

На честь ювілею компанія – організатор марафону Run Ukraine запровадила чимало новацій. Зокрема, вперше в історії Київського марафону захід проводиться у два дні, 5 – 6 жовтня, та на двох різних локаціях: ВДНГ та Софійській площі. У забігах першого дня марафону, 5 жовтня, взяли участь понад 7000 бігунів. 

Також уже другий рік поспіль у рамках Київського марафону для ветеранів АТО/ООС відбувся забіг «Ветеранська десятка». Участь у ньому взяли 300 учасників з підрозділів діючих військових ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, МВС, курсанти військових училищ та ліцеїв, ветерани війни, родини загиблих учасників бойових дій, громадські об’єднання ветеранів АТО, добровольчих формувань та волонтерів.

Безпеку на суботніх заходах 10th Wizz Air Kyiv City Marathon забезпечували 7 бригад швидкої допомоги, 22 волонтери Червоного Хреста та 6 екіпажів MotoHelp.

Окрім цього, обмежити рух транспорту на території проведення забігів у центрі міста допомагали 70 патрульних поліції.