В Києві все частіше підпалюють автомобілі

В Києві все частіше підпалюють автомобілі

Як повідомили в столичному управлінні ГоСЧС, за останні вихідні  в Києві рятувальники п'ять разів виїжджали на ліквідацію загоряння в приватному автотранспорті.

Так, 20 вересня в 2:24 у п'ятиповерхового житлового будинку по вул. Світлицького, 23-А, в припаркованому автомобілі KIA Kangoo виникла пожежа В результаті пожежі пошкоджено моторний відсік та салон автомобіля. Наступний виклик пожежним надійшов у 19:50. На узбіччі проїжджої частини дороги по вул. Василевської Ванди, 18 горів припаркований автомобіль Samand. В результаті спалаху пошкоджено лакофарбове покриття капота, моторний відсік і передній бампер.

У 21:36 надійшов виклик про те, що у дворі 5-поверхового житлового будинку по вул. Лагерна, 46/48, в припаркованому автомобілі Skoda Octavia виникла пожежа. В результаті пожежі пошкоджено лакофарбове покриття, моторний відсік і передня ліва фара.

Вже 21 вересня в 4:52 надійшло повідомлення про те, що у 6-поверхового житлового будинку по вул. Мартиросяна, 3, в автомобілях Nissan Juke і Chevrolet Aveo виникла пожежа. В результаті пожежі автомобіль Nissan Juke згорів повністю, в автомобілі Chevrolet Aveo знищений моторний відсік та пошкоджено передні сидіння.

Ймовірною причиною усіх пожеж є підпал, проте остаточну причину встановить слідство.

У всіх випадках жертв і постраждалих немає.