Оновлена Наталка

Оновлена Наталка

Дніпровська набережна на Оболоні поступово стає найошатнішою у місті. Зараз триває активна робота із оновлення прилеглого парку "Наталка", на  реконструкцію якого було виділено 1,7 млн гривень. Днями відбулася виїзна нарада, під час якої заступник міського голови-секретар Київради Олексій Резніков, голова Оболонської РДА Олександр Цибульщак та працівники профільних структурних підрозділів РДА, керівник КП «Київський центр розвитку міського середовища» Денис Півнєв, а також активні  оболонці, яких представляла Наталія Манюк, обговорювали, що саме зроблять за ці кошти. Про це "Вечірці" повідомили в прес-службі Київради.

 - Це тільки перший транш на реконструкцію парку, проте і ці кошти треба використати якомога ефективніше. З оболонцями було досягнено домовленість, що цей 1,7 млн гривень піде на освітлення парку та мощення доріжок 5,5 тис. кв. м плитки ФЕМ. І роботи треба починати вже зараз. Я радий, що вчергове ми доводимо, що разом робити легше і ККД набагато більший, - каже заступник міського голови-секретар Київради Олексій Резніков.

Як додав Резніков, це – лише перші кроки на великому шляху по реконструкції  парку «Наталка». Далі планується, по-перше, збільшення його території на близько 7 га за рахунок зеленої зони, яку Київрада не дала забудувати, відмовивши в подовженні оренди ділянки в урочищі «Наталка».

Від керівника КП «Київський центр розвитку міського середовища» Дениса Півнєва пролунала пропозиція щодо встановлення в парку світлових лавочок. Це лавочки на сонячних батарейках, які вдень під заряджатимуться, а вночі світитимуться, освітлюючи доріжки. Проте, він зазначив, що реалізація проекту можлива після обладнання мережі Wi-Fi, камер відеоспостережння і постійного патрулювання території парку.

 - Що стосується патрулювання, то в середу в мене була зустріч з головними поліцейськими Києва – Олександром Фацевичем та Євгеном Жуковим. Окрім багато чого іншого було обговорено питання безпеки в київських парках. Хлопці обіцяли приділити місцям відпочинку киян особливу увагу. Тому, щодо останнього пункту, питання вирішено, - додав Резніков.

Вже днями з КП «Плесо» буде обговорено питання прибирання берегової лінії.

Також вирішують проблему із туалетами, поки що мова йде про встановлення там біотуалетів.

- Видно, що всі зацікавлені у конструктивній співпраці. І фраза «почути народ» сьогодні для мене була дуже явною. Нас чують і прислухаються до побажань, - підсумувала результати зустрічі Наталія Манюк.