Сергій Жадан і джазовий співак з Лондона дадуть безкоштовний концерт під Києвом

Сергій Жадан і джазовий співак з Лондона дадуть безкоштовний концерт під Києвом

У рамках Міжнародного фестивалю «Парк мистецтв» у суботу в міському парку Бучі виступатимуть Сергій Жадан та Клівленд Воткіс.   

Сергій Жадан – український поет, письменник, перекладач, культурний та громадський активіст. Людина, яка загалом не потребує представлення. Лауреат численних українських та міжнародних літературних премій, перекладений на 30 мов світу. Його називають «рок-зіркою» сучасної літератури та совістю нації. На фестивалі в Бучі Сергій Жадан читатиме вибрані поезії у супроводі відомого джазового піаніста Олексія Боголюбова. 

Клівленд Воткіс (Cleveland Watkiss) – неперевершений вокаліст-віртуоз із Лондона, визнаний кращим джазовим співаком Великобританії численними преміями та авторитетними виданнями, зокрема: Guardian Jazz Awards, Evening Standard, Parliamentary Jazz Award, London Jazz Award, MOBO, MBE Award. Він є солістом опер, бенд лідером джазових ансамблів, учасником міжнародних фестивалів та концертів у всіх куточках світу, професором кількох коледжів, відомим педагогом та беззаперечною зіркою джазової сцени Великобританії та світу. Вперше в Україні зі своєю сольною програмою VocalSuite. VocalSuite – це неповторна вокальна імпровізація а-капела, яка вбирає атмосферу місця, настрій та інтерактивність аудиторії, і створює шоу тут і тепер. Клівленд Воткіс одним лише голосом поєднує гармонію контрапункту, електроніку, брейк-біт і бас-лінії для приголомшливого ефекту, малюючи унікальний оркестровий звуковий пейзаж прямо на очах у глядачів. Своїм голосом він стелить безшовне полотно музичних зв’язків між культурами Африки, Америки та Європи.


Програма:
18:00 – Сергій Жадан читає вибрані поезії у супроводі джазового піаніста Олексія Боголюбова.
19:00 – Клівленд Воткіс із програмою VocalSuite (Великобританія).

Коли: 5 жовтня 18:00.
Де: Бучанський міський парк, вул. Інститутська, 54, м. Буча.
Вхід вільний за умови реєстрації.