Навігатор на 30-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 30-те вересня: куди піти у Києві

Останній день вересня проводжаємо з цікавими подіями. Сьогодні на вас чекають презентація книжки про кримінальну справу, життя і смерть Василя Стуса, обговорення законопроєктів про столицю, лекції про психічне здоров'я та здорове ставлення до себе, містичний та козацький квести містом, симфонічні прем’єри, джаз про кохання, вистава про людину, яка змушена була стати собакою. 

ВЕЧІР ІСТОРИЧНИЙ

Презентація книжки «Справа Василя Стуса» у Києві

Ця книжка – правда про кримінальну справу, життя і смерть Василя Стуса. У ній зібрано архівні документи з кримінальної справи Василя Стуса, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів. Ознайомившись із наведеними матеріалами, читачі дізнаються про невідомі факти щодо життя, ув’язнення та загибелі Стуса, які досі охороняли під грифом «Секретно».

Коли: о 18:30.
Де: Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ДИСКУСІЙНИЙ

Обговорення майбутнього закону про Київ

Широке громадське обговорення законопроєктів про столицю, які  будуть розглядатися Верховною Радою. Програма заходу, орієнтовно:
1. Доповіді ініціаторів законопроєктів (за бажанням) – до 20 хв.
2. Пропозиції та зауваження фахівців – до 60 хв.
3. Виступи громадськості – до 40 хв.
4. Ухвалення резолюції. Її буде направлено у електронному вигляді народним депутатам.

Коли: о 18:30.
Де: Колонний зал Київради, вул. Хрещатик, 36. 
Вхід вільний.

ВЕЧІР ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

Mental Health: пріоритет сучасного менеджменту

Зниження якості психічного здоровʼя – епідемія 21-го століття. Одна з її причин – неправильно організований робочий процес. На зустрічі обговорять не лише проблему ментального здоровʼя як таку, але і розглянуть кілька дієвих способів його підтримки. Серед них – активне слухання, взаємодопомога та волонтерство, планування та мрії, «правильний» відпочинок, фізична активність, сон та інше.

Коли: о 19:00.
Де: ЦеХАБ, вул. Хрещатик, 29.
Вхід вільний, реєстрація.

Здорове ставлення до життя – здорове ставлення до себе

Під час лекції говоритимуть про здоров'я, харчування, активності, біоритми, мотивації. Адже тільки здорова людина може бути ефективною в особистому і соціальному житті. Важливо пам'ятати, що наше здоров'я не терпить до себе неуваги і відсутності дисципліни. Бути здоровим - це особистий вибір кожного. Своїм здоров'ям потрібно займатися постійно, комплексно та усвідомлено!

Коли: о 19:00.
Де: Urban Space 500, Бориса Грінченка, 9.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

WalQlike – презентація безкоштовних квест-екскурсій Києвом

Перший квест про який розкажуть на зустрічі, поведе вулицями моторошних історій. У Києві повно містичних куточків і більшість з них наш гід зібрала в маршруті «Мисливці на привидів». Другий квест пройде славетним шляхом козаків по маршруту «Як козаки Україну захищали», де ви дізнаєтеся найцікавіше з історії козацтва та видатних воїнів, які зародили становлення нашої країни.

Коли: о 19:30.
Де: IZONE на Набережно-Луговій, 8 (4 пов.).
Вхід вільний.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ

Вечір симфонічних прем’єр // GosOrchestra

Фестивальний дебют симфонічного оркестру «Gosorchestra» під орудою Олександра Госачинського. Солісти: Любов Титаренко (клавесин), Анатолій Баженов, Маріана Скрипа, Едуард Скрипа (скрипка), Золтан Алмаші (віолончель). Прозвучать світові прем'єри творів таких композиторів, як  Святослав Крутиков, Олександр Костін, Кармелла Цепколенко, Золтан Алмаші, Сергій Пілютиков.

Коли: о 19:00.
Де: Будинок звукозапису Українського радіо, вул. Леоніда Первомайського, 5-в.
Вхід вільний.

Jazz about Love | Ruslan Egorov Quartet

У рамках серії концертів Live Jazz Monday – музичний вечір «Jazz about Love» у виконанні Квартету Руслана Єгорова .
«Jazz about Love» – романтична програма, присвячена найпрекраснішому почуттю – Коханню. Розділіть цей осінній вечір з близькими та друзями під твори таких легенд джазу як Френк Сінатра, Дін Мартін, Майкл Бублей та інші.

Коли: о 20:00.
Де: Caribbean Club Concert-Hall,  вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитків: 190 – 820 грн.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ

Собачий вальс

Якось до будинку заможного політика-бізнесмена потрапляє собака. Але не звичайна (у багатіїв свої «причуди» і «збочення»), а Собака-Людина. Так, звичайна людина, молодий хлопець, який на догоду Хазяїну прикидається собакою. І тепер усі мешканці котеджу мають звикати, пристосовуватися, до правил цієї дивної гри. Адже всі вони по-своєму «заручники»… «Полонені» обставин, родинних проблем, грошей, кохання, власних ілюзій… І поки вони змушені танцювати цей «собачий вальс», моторошна гра Хазяїна заходить все далі… На що здатен той, хто має владу та відчуває повну безкарність? І як же довго можуть мовчати ті, хто від нього залежить?

Коли: о 19:00.
Де: Новий український театр, вул. Михайлівська, 24-ж.
Вартість квитків: 250 грн.