Маленьких киян на Подолі вчили правилам безпечної поведінки

Маленьких киян на Подолі вчили правилам безпечної поведінки

Фестиваль безпеки та здоров’я пройшов на Контрактовій площі. Організатор -  Подільська районна організація Товариства Червоного Хреста міста Києва.

- Мета сьогоднішнього заходу – об’єднати організації, які втілюють безпечну та здорову поведінку населення. А також залучити більше дітей до здорового способу життя, - розповідає Альона Чумаченко, голова Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста.

Світлана Спасіченко, представник ГО «Сонце в долонях» вважає, що якомога раніше дитина має навчитись надавати першу домедичну допомогу.

- Сьогодні дітки і лапки жабкам мотали, і дізнались як викликати невідкладну допомогу, були ознайомлені з роботою МНС та поліції. Якщо дитина залишилась вдома сама або з бабусею, вона має знати, що потрібно робити якщо бабусі стало погано, як викликати медиків.

Під час заходу відбулась презентація діяльності рятівних служб, були ігри, квести, майстер-класи. Дітям розповіли про правила безпечної поведінки на дорозі, у надзвичайних ситуаціях, наданні першої допомоги та здорового способу життя.

Також дітям розповіли, як потрібно берегти нашу планету – не рвати квіти, не ламати  дерева, не кидати сміття. Та як зменшити споживання води у побуті: замість ванни – душ; замість чистки зубів з увімкненим краном – чистити зі склянкою води; замість миття посуду під краном – мити у мисці. Про це малечі розповідає Інга Малько, представник організації «Міжнародна екологічна безпека».  

7-річна Даша розповідає, що дізналась нового: