Чим небезпечні екстрасенси: зізнання київського чаклуна

Чим небезпечні екстрасенси: зізнання київського чаклуна

Екстрасенси — провідники темних сил і духовні вампіри. У цьому зізнався колишній «цілитель» Михайло Кокотинський.

До свого заняття екстрасенсорикою Кокотинський працював учителем у середній школі.

Одного разу він побачив, як у вуличних перехожих перевіряли силу енергії за допомогою якогось приладу.

Саме тоді Михайло Григорович дізнався про свої «цілительські» здібності...

«Потрібну» інформацію нашіптував таємничий голос

— Розкажіть, як Ви стали екстрасенсом?

— Це сталося на початку 90-х років минулого століття, коли в Києві почався бум окультизму, магії, парапсихології та екстрасенсорики. Я пішов на спеціальні курси. Отримав диплом біоенергооператора, диплом біоенергетика з кваліфікацією «біооператор-радіестезіст» (фахівець у сфері тонких енергій, які не сприймаються звичайними приладами). Вивчав програму — «Шляхи реалізації біологічної енергії і підвищення сенсорних здібностей людини». З нами займався болгарський «цілитель» Іван Йотов.

— І де ж Ви застосовували ці знання?

— У поліклініці Мінського району столиці. Ми запропонували співпрацю у сфері діагностики і лікування. Оскільки головний лікар не вірив ні в Бога, ні в чорта, ні в екстрасенса, то відразу ж зажадав доказів. Зібрався цілий консиліум лікарів. До нас привели хворих. Не маючи ні медкарток, ні інших відомостей, ми безпомилково визначали діагноз і давали детальну характеристику багатьох захворювань. Після цього нам надали окреме приміщення і дозволили приймати пацієнтів.

— Яким чином Ви «зцілювали»?

— Словом і гіпнозом. Я міг розповісти пацієнту навіть про ті хвороби, якими він страждав ще в дитинстві і про які вже давно забув. «Потрібну» інформацію мені нашіптував якийсь таємничий голос. Це підлещувало моє самолюбство: я вважав себе незвичайним обранцем вищих сил. Після сеансів ми говорили пацієнтам, щоб вони йшли до церкви, сповідалися і причащалися.

— О, так це ж добра справа — направляти людей до церкви, до Бога...

— І мені так спочатку здавалось. Але благими намірами дорога в пекло вимощена. Наші пацієнти ходили до церкви, щоб «підзаряджатися»…

— Екстрасенсом може стати кожен бажаючий?

— Одного бажання мало. Справжнім екстрасенсом може бути лише той, хто здатний впливати на інших. Головний критерій відбору — гроші. Заплатив — отримуй диплом. На курсах екстрасенсів зі мною навчався один неприємний тип, який казав: «Мені робили зло, і я буду робити зло». Коли ми поскаржились до нашого керівника, він лише руками розвів: мовляв, гроші за навчання вже заплачено. Як правило, такі «цілителі» займаються банальним виманюванням грошей із гаманців надто довірливих громадян, прикриваючись ліцензією від Міністерства охорони здоров`я (МОЗ).

— Невже у МОЗ не розуміють про небезпеку екстрасенсів?

— Річ у тому, що офіційна медицина й досі не виробила єдиного погляду на природу душевних (нервово-психічних) розладів. Опинившись безсилим перед багатьма захворюваннями, Міністерство охорони здоров'я довірилось нетрадиційній медицині, яка стала кузнею кадрів" для підготовки екстрасенсів — духовних нащадків чаклунів і відьом, яких за часів інквізиції спалювали на вогнищах...

Сатана створює видимість «зцілення»

— Чому люди, опинившись у біді, частіше звертаються до екстрасенсів, аніж до священиків?

— Бо занадто велика спокуса — отримати миттєве «зцілення» і позбутися «порчі». Люди, які йдуть на прийом до екстрасенса, навіть не підозрюють, що за їх душі точиться запекла боротьба між силами добра і зла. Я в цьому переконався, коли побачив негативний знімок, отриманий в момент хрещення немовляти: над його купіллю був зафіксований засвічений силует ангела-хранителя...

Чому екстрасенсів і ворожок не карають за масові обмани.

— Коли Ви зрозуміли небезпеку свого «цілительства»?

— Якось я попросив у священика благословіння на проведення «сеансів». Він відмовився і сказав, що це — сатанізм. Мене почали терзати сумніви: невже людина може просто так стати цілителем тільки тому, що заплатила гроші і пройшла «атестацію»?

— Хіба ж від сатани можна отримати дар зцілювати людей?

— Сатана не дає зцілення, а лише створює видимість «зцілення», щоб загубити наші душі. Саме тому екстрасенс виступає провідником темних сил і часто перетворюється на духовного вампіра. Після таких «сеансів» людина відчуває себе дуже слабкою. Це чаклунство спрямоване проти волі Божої і волі людської. Раніше я не раз помічав, що пацієнти на моїх «сеансах» почували себе погано. А коли я відправляв їх в Києво-Печерську лавру, вони починали скаженіти. Тоді ще був живий старець Феофіл (Пафнутій). Під час його молитви у храмі піднімались такі крики, що у моїх жилах стигла кров. Я почав розуміти, що роблю щось не так. Пізніше мій учитель з екстрасенсорики пояснив: наша діяльність — незаконна, оскільки ми не маємо благословення від Церкви. Він пішов учитись у Духовну семінарію, а я — в недільну школу у Свято-Кирилівському храмі.

«Зцілення» у Києві: знахарі і ворожки прикриваються Господарським кодексом.

— Чи може екстрасенс «зняти прокляття», захистити від відьми або чорного мага?

— У них спільний батько — диявол. Треба говорити не про «зняття прокляття», а про зміцнення довіри до його слуг, які зацікавлені залучати до сатанізму якомога більше людей. Екстрасенси і чаклуни можуть майстерно прикривати своє обличчя навіть під масками протестантських проповідників...

Зачаровані ворожками: чому в Києві не реагують на незаконну рекламу.

— Можете порадити: як захистити себе і своїх близьких від негативного впливу екстрасенсів?

— Дуже просто: не варто ходити на такі «сеанси». Якщо ж ви туди вже потрапили, то не дивіться своєму «цілителю» в очі. Інакше опинитесь під гіпнозом і втратите контроль над собою...