У київських супермаркетах продають зіпсовану рибу та крупу з хробаками

У київських супермаркетах продають зіпсовану рибу та крупу з хробаками

Неякісні та прострочені продукти можна побачити не лише на стихійних ярмарках і у підозрілих кіосках. Небезпека може чатувати навіть у супермаркетах у центрі Києва. Причинами цього часто є збереження продуктів при неправильному температурному режимі та в антисанітарії.

Журналісти «Вечірнього Києва» провели ревізію в найбільшому супермаркеті на Центральному вокзалі. Тутешні відвідувачі постійно скаржаться на велику кількість протермінованого товару, на бруд та зневажливе ставлення персоналу.

Щоб переконатися в об’єктивності відгуків, «Вечірній Київ» відвідав супермаркет разом із кваліфікованим фахівцем з харчової продукції Оленою Сидоренко.

Перше, що ми вирішили оглянути, – це вагові продукти: крупи, цукор, борошно і вермішель. «Яскраві» враження почалися вже з манної крупи, у якій повзав хробак.

Вермішель була з пліснявою та личинками, а вівсяні пластівці та інші крупи були наче величезною плантацією для молі.

При цьому всі вагові товари нічим не накриті, тож туди може потрапляти будь-який бруд і сторонні предмети.

Хлібобулочні вироби лежать біля підлоги. Хоч вони й обгорнуті целофаном, але досить неприємно, що хліб знаходиться ледь не під ногами. Не кажучи вже про те, як його діставати людям похилого віку.

Акційну випічку продають з невідомою начинкою. Оскільки, крім целофану, на ній більше нічого немає – жодного напису або етикетки. Питаємо у продавця. Виявляється, випічка з м’ясом.

Фаршевий виріб в жодному випадку не повинен зберігатися без охолодження більше 30 хвилин, – зазначила фахівець Олена Сидоренко. – У спекотну погоду м’ясна випічка без належних умов зберігання – це стовідсоткове отруєння.

У вівсяному печиві ми побачили волосини, а оскільки воно теж нічим не накрите, по ньому постійно повзають комахи.

Фахівець ретельно перевірила заморожену рибу і її результат виявився невтішний – горбуша повністю згнила.

Холодильники, де зберігаються заморожені продукти, відкриті, температура в них не відповідає нормам, тому риба розморожується і гниє, – коментує експерт.

Овочі для супу перетворились у суцільний лід, пляшки з алкоголем – із зіпсованими акцизними марками. Не дивно, що і зовнішній вигляд продавців залишає бажати кращого.

Мене вразила продавчиня із кулінарного відділу. Вона мала неохайний вигляд і була без спеціального вбрання. І це у відділі, де має бути абсолютна чистота і гігієна! – підкреслює Олена Сидоренко.

Відеооператор – Олександр БАРКІН