Серед авторів закону про столицю виявили афериста?

Серед авторів закону про столицю виявили афериста?

На президентському сайті з'явилася петиція, у якій народного депутата обізвали аферистом. Чим викликаний цей скандал?

Ініціатором петиції є Віталій Білецький – член головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури.

Він просить Президента накласти вето на будь-який законопроект про столицю, де не враховано думку киян.

Як пише автор, драфт тексту законопроекту потрібно розмістити на парламентському ресурсі, щоб внести правки «через редагування онлайн-форми документу».

При цьому Білецький пропонує відмовитися від перевиборів у Києві та визначити чинного голову Київради, як т. в. о голови КМДА (до прийняття закону про столицю).

Звертаючись до Президента, автор петиції згадує про нардепа Дмитра Ісаєнка, якого звинувачує у будівельній афері.

– Наприкінці звертаю Вашу увагу на те, що серед авторів законопроекту є Народний депутат України Ісаєнко Д. В., який має пряме відношення до багаторічної афери на Поштовій площі. Саме за його листом було змінено авторський нагляд та розпочалося будівництво ТРЦ у підземному просторі без відведення земельної ділянки, будівництво двох закладів громадського харчування, які введені в експлуатацію невідомим шляхом та перепродані, – стверджує Віталій Білецький.

За словами Білецького, ще й досі частина Поштової площі «не введена в експлуатацію у законний спосіб та являє собою аварійно-небезпечну конструкцію».

Зважаючи на «відсутні системи водовідведення навколо огорожі котловану», автор попереджає про можливий обвал транспортної естакади, що «загрожує безпечному перебуванню людей в потягах метрополітену під час поїздки на перегоні від Поштової площі до Майдану Незалежності».