Як стати «Профі»: дітям із багатодітних сімей покажуть світ медіа

Як стати «Профі»: дітям із багатодітних сімей покажуть світ медіа

Вихованці будинків сімейного типу, діти із багатодітних сімей зможуть ознайомитися зі світом телебачення. «1 + 1 media» пропонує долучитись до освітнього благодійного проекту «Профі».

– Профі  це курс профорієнтаційних лекцій від співробітників 1 + 1 медіа. Ми набираємо групу з 40 дітей, віком від 13 до 18 років. Проєкт стартує 1 жовтня та триватиме 2,5 місяця. Заняття відбуваються на території офісу 1 + 1 медіа, за адресою: м. Київ вул. Кирилівська, 23. Батьки також можуть бути присутніми на лекціях, щосереди або щочетверга (розклад відправляємо заздалегідь) тривалістю 1,5 години. Початок занять о 18:00, – пояснюють організатори.

Попередні теми лекцій: Як стати журналістом? Що таке журналістські розслідування? Як обрати навчальний заклад? Хто такий режисер? Можливості для самостійного розвитку.

Під час курсу діти зможуть відвідати профорієнтаційну екскурсію офісом 1 + 1 медіа: познайомитися з професіями людей, які працюють на телебаченні, зазирнути за лаштунки програм «Сніданок з 1 + 1» та ТСН, а також побувати в студіях цих програм.

Всі заняття безкоштовні. По закінченню учасники отримують сертифікати про проходження курсу. Кожне заняття буде транслюватися через соціальну мережу YouTube. Діти з регіонів зможуть приєднатися до заняття онлайн та в режимі реального часу поставити уточнюючі запитання спікерам.

Запис групи триває до 27.09.2019 року. Записатися можна за телефоном чи електронною адресою куратора проєкту.

Контакти куратора проєкту:

Керівник групи з корпоративної соціальної відповідальності
Марценюк Аліна
+38 096 35 31 151
+38 044 490 01 01
[email protected]

Титульне фото з відкритих джерел