В столиці відкрили новий спортивно-ігровий комплекс

В столиці відкрили новий спортивно-ігровий комплекс

У Святошинському районі столиці відкрили спортивно-ігровий комплекс за адресою: вул. Академіка Туполєва, 15, який збудовано у рамках міської програми.

-Дуже важливо, щоб розвиток інфраструктури відбувався в усьому місті як у центральних, так і у більш віддалених мікрорайонах – таких, що давно не бачили оновлень. У віддалених від центру куточках нашого міста мають стати популярними спорт і здоровий спосіб життя. Такі комплекси мають забезпечити дітям та молодим людям достойну платформу для занять спортом та саморозвитку, – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

У рамках святкового заходу відбулися спортивні змагання серед дітей і молоді, зокрема: з футболу, підіймання штанги, бойових мистецтв тощо. Юні спортсмени-переможці отримали заохочувальні призи та подарунки. А тренери-волонтери погодились періодично проводити у вільний час безкоштовні тренування на новому майданчику для всіх охочих.

 За словами голови Святошинської РДА Іллі Сагайдака, до міської програми залучаються також і меценати. Наприклад, у Святошинському районі, окрім тих спортивних комплексів, на які виділено кошти з міського бюджету, встановлять ще 6 майданчиків за рахунок благодійників.