У костюмі і на підборах: у Києві пройшов флешмоб «Велосипедом на роботу»

У костюмі і на підборах: у Києві пройшов флешмоб «Велосипедом на роботу»

Осінній флешмоб «Велосипедом на роботу» пройшов сьогодні у Києві. Колони рухалися з різних кінців столиці та зустрілися на Майдані Незалежності.

Організатор: ГО «Асоціація велосипедистів Києва».

– Ми закликаємо спробувати для себе велосипед, як транспорт на роботу, хоча б під час флешмобу. Потрібно подивитися, скільки часу у вас займе такий маршрут. Багато людей не пересідає на велосипед, бо боїться, що буде більше часу та сил витрачати на дорогу. Це такий експеримент. Завжди психологічно простіше спробувати це вперше не самому, а з підтримкою друзів та однодумців, – розповідає Марія Шененко, координаторка Асоціації велосипедистів Києва U-Cycle.

Що казати, дійсно, велосипед цілком можна назвати транспортом майбутнього. Доступний за ціною, екологічний. Це транспорт, який може собі дозволити кожен.

Під час заходу було проведено конкурс Best Corporate Team, у якому визначили найчисленнішу корпоративну велоколону, нею стала колона від Райффайзен Банку Аваль.

А також конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Переможцем стала Олена Думбадзе. Вона вже 4 роки їздить велосипедом на роботу. Говорить, що почуватися безпечно на дорозі може лише за кордоном. Найкомфортніше на велосипеді – у Швеції. Жінка дуже стильно вдягнута – у стилі «casual».

На роботу як на свято – девіз Лідії Абрамової. Стильний діловий костюм, яскравий макіяж та красиві червоні туфлі на підборах – саме так виглядає жінка.

– Одяг не має завадити їзді на велосипеді. На велосипеді можна їхати на роботу, до театру, на вечірку…, зазначає пані Абрамова.

На дорозі почуває себе безпечно, пояснює жінка.

– Головне – не боятися та бути уважним. Хай краще мене обганяють, а мені зручно їхати так, як я їду. І звичайно, дотримуватися правил дорожнього руху, – ділиться своїми секретами жінка.

Працює жінка у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, де заохочують працівників пересуватися велосипедами: є велостоянка та душові кабіни.

До речі, вже незабаром на Солом’янській площі можуть почати проектувати веломаршрут. Адже на тих ділянках, де є велоінфраструктура, кількість велосипедистів збільшується вдвічі.