Ревізор по-київськи: у столичних школах перевірили меню

Ревізор по-київськи: у столичних школах перевірили меню

У двох школах Дарницького району цього року, за документами, впроваджено мультипрофільне харчування. Проте численні скарги батьків та дітей змотивували влаштувати неочікувану для цих закладів перевірку. 

Із самого ранку заступник голови КМДА Валентин Мондриївський та директор Департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян перевірили, як харчуються першачки у Гімназії № 237 та у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 255 Дарницького району.

– Ми постійно працюємо над тим, щоб харчування у школах було якісним, різноманітним, здоровим. Наразі моніторимо не тільки якість харчування, а й те, як готують їжу КП та приватні підприємства, які виграли конкурси. Ми готові витрачати кошти з міського бюджету, але вимагаємо, щоб підприємці робили це добросовісно, – зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

У цих двох школах гаряче харчування забезпечує ТОВ «Понтем.уа». Скарги на компанію були й до цього, але компанії дали шанс виправитися. Проте після сьогоднішньої перевірки питання продовження договору під сумнівом. 

Одночасно у їдальні Гімназії № 237 може їсти 220 учнів. За словами шеф-кухаря, в середньому за день харчується майже 400 дітей. За новою концепцією, школярі мають на вибір кілька перших і других страв та напої.  

Я спілкувалася з батьками, діти задоволені, що мають можливість вибору. До того ж, ми помітили, що у хлопців та дівчат став кращий апетит – більше чистих тарілок після обіду, – розповіла директор Гімназії № 237 Оксана Зданевич.

Щодо меню, то воно дивує багатьох, так як, наприклад, яблука пропонують лише двічі на тиждень. Салатів зовсім немає, хоча вони передбачені. Те ж саме із ягідним соусом – співробітники їдальні нарікають, що не мають із чого його готувати. За словами шеф-кухаря гімназії, саме через перебої із постачанням продуктів, виникає така різниця між тим, що пишуть у меню, і тим, що фактично пропонують дітям.

– Дітям хочеться звичайної їжі, такої, як готують удома. Тому лимонад з імбиром чи соус каркаде не всім до смаку. Як на мене, то у меню не вистачає картопляного пюре чи запечених яблук, проте є смажена картопля. Але, на жаль, це ж не ми вирішуємо, – скаржиться шеф-кухар Тетяна.

Директор Департаменту освіти Олена Фіданянзазначила, що одразу після інспекції у районній РДА зберуть нараду, під час якої обговорять, що ж робити із харчуванням для цих двох шкіл. Адже на компанію має вплив тільки заклад, який підписав з ними угоду.

–  Директори шкіл не повинні тиснути на переможців тендерів. Якщо компанія, що починає працювати на базі шкільної їдальні, бере на себе певні зобов’язання і прописує їх в угоді, то вона не може перекладати відповідальність на інших, – вважає Фіданян.

Подібні інспекції плануються й далі у різних школах. Графіку виїздів чи номерів шкіл немає, усі інспекції проводитимуться несподівано, щоб реально оцінити стан харчування у школах Києва.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА