Зранку заборонили в'їзд у Київ

Зранку заборонили в'їзд у Київ

Нагадуємо, що відсьогодні, 19 вересня, щоранку з 7:00 до 10:00 в’їзд вантажного транспорту до Києва з боку Борисполя обмежуватимуть, щоб зменшити негативний вплив транспорту на стан повітря та розвантажити рух.

Таке рішення ухвалено на засіданні постійної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Обмеження на в’їзд діятиме на постійній основі.

Стан повітря у Києві моніторять постійно. Цілодобово працює пересувна лабораторія Комунальної аварійно-рятувальної служби (КАРС). Особлива увага приділена територіям, де спостерігається найбільша задимленість. Йдеться про житлові масиви на лівому березі столиці.

Нагадаємо, що зростання кількості пожеж за останній місяць суттєво вплинуло на стан повітря у столиці. За останній місяць поблизу Києва сталося понад 800 пожеж, що майже у 7 разів більше, ніж у червні-липні. Тільки вчора, 15 вересня, у Київській області зафіксовано 68 пожеж на площі понад 72 гектарів. Рятувальники Києва співпрацюють із відповідними службами області, щоб спільними зусиллями подолати пожежі.