Для того щоб місто стало комфортним, великих грошей не потрібно

Для того щоб місто стало комфортним, великих грошей не потрібно

У рамках Міжнародного експофоруму «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» в.о. заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Анна Бондар розповіла про концепцію розвитку міського середовища «Комфортне місто» і про посібнику з вуличного дизайну, яке розроблялося в рамках цієї концепції.

- Часто, виходячи на вулицю, ми помічаємо певні безглузді дизайнерські рішення, відсутність безбар'єрності і так далі. Наш Департамент працює для того, щоб виробляти правила та механізми, наше завдання - створити концептуальні засади, які будуть прийняті міською радою. Таким шляхом йдуть розвинені європейські міста, зокрема місто Лейпциг , - зазначила Ганна Бондар.

За її словами, в Києві часто реалізуються проекти, які не відповідають очікуванням киян. Є певний процес прийняття рішень з розвитку міського простору: виходить розпорядження міської держадміністрації, виділяються кошти з міського бюджету, потім за процедурою державних закупівель визначається проектувальник. Це означає, що проектувальника вибирають за критерієм найменшої вартості, а не найвищої якості проекту. Саме цей проектувальник змінює місто. Такий підхід до проектів з реконструкції певних вулиць або площ часто не задовольняють киян.

Крім того, Ганна Бондар додала, що будь-яке місто стає більш комфортним, коли до прийняття рішень щодо його розвитку залучаються жителі.

- Наш Департамент постійно відкриває двері для громадських дискусій. Дуже багато уваги приділяється розвитку суспільно-муніципального взаємодії, ми залучаємо жителів до обговорення з розвитку міських провулків, вулиць, площ. Коли городяни залучені в процес і разом з міською владою працюють над покращенням міста, вони не відчувають себе гостями і не дозволяють собі будь-яких неприйнятних дій, не смітять, не захаращують простір. Так вони стають більш відповідальними , - відзначає Ганна Бондар.

Вона також додала, що зараз Києву не вистачає такого механізму, як «оператор простору». У багатьох європейських містах, наприклад, є «оператори набережних». Це не міська структура і не комунальне підприємство, а спеціально визначений оператор, який повністю стежить за якістю міського простору. Він вчасно ремонтує певні ушкодження, прибирає сміття, обрізає дерева. Такий оператор може мати прибуток від розташування на цій території ресторану чи кафе. Зате городяни насолоджуються якісним міським простором.

Говорячи про концепцію «Комфортний місто» Ганна Бондар також зазначила, що для того, щоб зробити місто більш комфортним не обов'язково розробляти масштабні проекти. Дуже швидко можна втілювати короткострокові проекти, на які не потрібні величезні кошти.