Метро на Троєщину: портал на лівому березі вже готовий, будують і проїзди для транспорту

Метро на Троєщину: портал на лівому березі вже готовий, будують і проїзди для транспорту

Подільський міст продовжують будувати. Як пояснили «Вечірньому Києву» у Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва, нині на найвищій точці арок мосту проводять зварювальні роботи. Після зняття шпренгелів закривають вікна від них постійними вставками. Після цього на будівництві знадобляться стальні ванти, які ще не завезли у Київ. На них очікують у грудні. Тоді полотно моста підвісять до поєднаних між собою дуг арки. Наразі з основного мосту через Дніпро вивозять демонтовані конструкції тимчасових опор, які довгі роки підтримували арку, розчищається місце під майбутні роботи з підвішування мосту на ванти до арки.  Але основні роботи нині проводять на правобережних та лівобережних підходах до мосту. 

Як розповів нам головний інженер Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Олександр Здольник, триває будівництво заїзду з вулиць Набережно-Хрещатицька та Верхній Вал на Подільський міст.  Тут вже уклали яскраво-червону гідроізоляцію. Спеціалісти встановили на заїзді 95 відсотків від потреб бортового каменю. І зараз зайняті монтажем деформаційних швів. Наступним етапом може бути укладання гусс-асфальту.

На лівому березі, на Горбачисі,  вже забетонували портал метрополітену. Тут гілка майбутнього метрополітену буде заглиблюватися під землю. Але то вже зовсім інша будівельна історія.

Нині на лівому березі працюють основні сили мостобудівців. З Русанівських садів прибрали садибу, яка кілька років заважала будівництву, й майже повністю спорудили естакаду через озеро Русанівське, продовжують зводити шляхопровід над залізничними коліями.

За словами заступника голови КМДА Дмитра Давтяна, нині ведеться перекладання інженерних мереж, вже забурено 100% паль, паралельно ведуться підготовчі роботи з бетонування тіла опор.

Після введення в експлуатацію заїзду на Подільський мостовий перехід буде суттєво розвантажено бульвар Тараса Шевченка, Бесарабську площу, вул. Хрещатик та Європейську площу. Загалом очікуємо підвищення швидкісного режиму до 26,4 км/год.

Читайте також "Стало відомо, коли Подільський міст підвісять на ванти"

Фото, відео Марії ЛИСЕНКО "Вечірній Київ"