Форум організацій громадянського суспільства відбудеться в Печерському районі

Форум організацій громадянського суспільства відбудеться в Печерському районі

​Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розпочинає «осінню серію» Форумів організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу» та запрошує представників активної громадськості міста Києва взяти участь у заходах, які у вересні-жовтні відбудуться у Печерському, Подільському, Оболонському,  Шевченківському і Деснянському районах столиці.

19 вересня 2019 року в коференц-залі готелю «Русь» (вулиця Госпітальна, 4) відбудеться Форум організацій громадянського суспільства для мешканців Печерського району. Початок: о 10.00 год. 

Під час заходу планується проведення виставки-ярмарку активних організацій громадянського суспільства, підніматимуться нагальні теми розвитку та життєдіяльності  району щодо житлово-комунального господарства, міської забудови, контролю за благоустроєм, охорони культурної спадщини, соціальної та внутрішньої політики тощо.  

Щоб долучитися до обговорення актуальних проблемних питань свого району, розповісти про успішний досвід реалізації ідей, проектів та ініціатив, будь ласка,  зареєструйтеся за допомогою форми за посиланням та станьте учасником Форуму.

Уточнену Програму заходів буде надіслано учасникам Форуму на електронну пошту, зазначену у формі, не пізніше, ніж за один день до проведення події.

З організаційних питань Ви можете звернутися до Організатора Форуму за ел.поштою: guvp_kmda@ukr.net, 044 235 07 80.