Столичні податківці викрили підприємство, яке заборгувало бюджету 1,7 млн грн ЄСВ

Столичні податківці викрили підприємство, яке заборгувало бюджету 1,7 млн грн ЄСВ

Столичні податківці викрили підприємство, яке при виплаті заробітної плати умисно не перераховувало до бюджету єдиний соціальний внесок, чим заборгувало державі 1,7 млн. грн.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у м. Києві.

- Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури міста забезпечили відшкодування бюджету більше 1,7 млн. грн. несплаченого ЄСВ, - йдеться у повідомленні.

За інформацією ДФС, в межах розслідування кримінального провадження було встановлено керівника столичного будівельного підприємства, який при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам умисно не сплачував єдиний соціальний внесок до бюджету.

Завдяки діям податкової міліції завдані державі збитки вдалося відшкодувати у повному обсязі. Тому судом вирішується питання про звільнення керівника, підозрюваного у злочині, від кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, київські податківці ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2018 – 2019 років було незаконно переведено у готівку понад 120 млн грн безготівкових коштів.