У Києві презентують фото про Україну французьких митців

У Києві презентують фото про Україну французьких митців

Музей книги і друкарства України запрошує на презентацію фотоальбому французьких митців Ґабі та Юрія Білака “Майдан – Донбас, історія майбутнього”. Головним учасником презентації буде сам автор альбому Юрій Білак.

Коли розпочався Майдан, я стежив за подіями за допомогою Громадського ТБ, але не міг довгий час залишатися виключно перед екраном. Тому вирішив їхати в Україну. То було неперевершено – спілкуватися з людьми на Майдані. А коли Майдан завершився й почалася війна, я теж не міг залишатися позаду. Поїхав за цією історією, що творилася в мене на очах, - згадує автор.

Саме світлини Юрія Білака з Революції гідності й українського фронту лягли в основу проекту фотоальбому. “Майдан – Донбас, історія майбутнього” – це 360 світлин на 532-х сторінках, що поступово розкривають становлення нового майбутнього в Україні. 

Юрій Білак – французький фотограф, народився в сім'ї українських емігрантів у 1961 році. Юрій з раннього дитинства виховувався в українській культурі. В кінці 90-х, після гастрольних поїздок по Франції із спектаклями, Юрій стає режисером театральних постановок для юного глядача і професійно захоплюється фотографією. 

У 2008 році в Києві була відкрита фотовиставка Юрія Білака, яку незрячі люди можуть «побачити» руками, 30 кольорових фотографій колекції Білак під загальною назвою «Українці. Ці фотографії є своєрідним репортажем і «описують Україну такою, якою вона ще не відома світової спільноти». 

Коли: 17 вересня о 10:00  
Де: Музей книги і друкарства України розташований за адресою: м.Київ, вул. Лаврська 9, корпус 9. 
Вхід вільний
Телефон для довідок та замовлень – 044 280 76 79.