У центрі Києва пройшла акція підприємців

У центрі Києва пройшла акція підприємців

Акція "Владо, геть від малого бізнесу!" проходить сьогодні під будівлею Комітетів Верховної Ради України. Організатор заходу - ГО "Комітет підприємців України". Минулого тижня Рада прийняла у першому читанні законопроекти 1053-1 та 1073. І сьогодні Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики має обговорити поправки до цих  законопроектів.

Голова ГО "Комітет підприємців України" Едуард Курганський зазначає:

- Законопроект 1053-1 може бути доопрацьований. Але з нього потрібно викинути "кешбек" та прибрати п'ятикратні штрафи. Законопроект 1073 взагалі руйнує спрощену систему оподаткування. Там нема чого доробляти, він направлений на знищення малого бізнесу. Ми так само хочемо працювати у легальному полі. Першим кроком по детінізації спрощеної системи оподаткування має бути  підняття верхнього порога для спрощених систем всіх груп.

На захід прийшли переважно представники малого бізнесу. А саме: власники інтернет-магазинчиків, кав’ярень, магазинів, аптек. Підприємці обурені, що боротьба зі «схемами» починається з найдрібніших. Люди стверджують, що про жодні надприбутки не йдеться. Лише про виживання їх та їхніх сімей. Вони тримають в руках плакати «Час стригти офшори», «Аптека – це сімейний бізнес» та «Досить вбивати малий бізнес».