На озері Алмазне заарештували техніку "піщаних піратів"

На озері Алмазне заарештували техніку "піщаних піратів"

Поліція заарештувала на озері Алмазне техніку, якою незаконно видобували пісок.

Це сталося завдяки активній позиції мешканців Деснянського району та керівництва райдержадміністрації.

У РДА зазначили, що техніка арештована і направлена на штрафмайданчик для тимчасового зберігання, та в цілодобовому режимі на озері продовжує чергувати патруль Муніципальної варти та Патрульної поліції.

Працівники профільних відділів Деснянської РДА також здійснюють періодичний моніторинг території біля озера Алмазне. У райдержадміністрації подякували небайдужим деснянцям за активну позицію.

Як наголошують у Деснянській РДА, за інформацією представника Державного агентства водних ресурсів України, вивіз піску з території озера не передбачений договором.

-Громада очікує на ваше рішення. Звертаюся до слідчого по цій справі з проханням в найкоротший термін надати правову оцінку цим документам та публічно доповісти про стан справ. Ми очікуємо на вашу доповідь, – зазначив в.о. голови Деснянської РДА Сергій Снопков.

Прокурор запропонував представникам Державного агентства водних ресурсів України та ТОВ «Сабулум трейд» надати свідчення з цього приводу слідчому. Слідчий зобов’язався детально вивчити документи справи та через два тижні надати інформацію.