Навігатор на 16-те вересня: куди піти у Києві

Навігатор на 16-те вересня: куди піти у Києві

Понеділок здасться не таким вже й важким, якщо запланувати цікавий вечір. Сьогодні на вас чекають розмова про арабську філософію, поради щодо кібербезпеки, фільм про харчування та спортсменів, виступ кубинського гітариста та багато іншого.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ

Діалоги про. Арабська філософія

Дискусія буде присвячена головним питанням, які й сьогодні турбують дослідників Сходу – філософії і релігії в ісламському світі, містицизму і раціоналізм, захопленню ірраціональним і логічним.

Коли: о 18.30
Де: Книгарня "Є", вул. Лисенка, 3
Вхід вільний

ВЕЧІР КОРИСНИЙ.

Х'юстон, нас хакнули: як захистити свої дані в мережі?

Уявіть — одного дня, всі ваші акаунти почнуть жити своїм життям: Facebook вимагатиме гроші від друзів, Instagram розповідатиме про знижки на техніку, а з пошти буде йти безкінечна розсилка. Виглядає, як початок фільму жахів, що може стати реальністю. Бо у цифровому світі безпека особистих даних — така ж важлива річ, як і переходити на зелене світло або чистити зуби зранку. 
Ви дізнаєтеся: базові поняття про безпеку, загрози в мережі та як захистити найважливіші дані, двофакторна аутентифікація: для чого вона потрібна,  як створити унікальні паролі для кожного сервісу та ніколи не забути, як не стати "цифровим безхатьком" та загрози майбутнього.

Коли: о 19.00
Де: 1991 Civic Tech Center, вул. Мечникова 2, БЦ Парус (18 поверх)
Вартість квитка: 300 грн.

ВЕЧІР В КІНО.

Фільм «Змінюючи гру» про вегетаріанство та спорт

«Змінюючи гру» — революційний документальний фільм, що руйнує міфи навколо м’яса, білків та сили у професійному спорті, спродюсований Арнольдом Шварцнеггером,  Джеймсом Кемероном та Джекі Чаном.  Фільм піднімає питання харчування і його вплив на зміни клімату, показуючи, що рішення скоротити споживання м'яса — це, мабуть, найкращий вибір, який може зробити людина, щоб зменшити свій негативний вплив на планету.

Коли: о 19.00
Де: у кінотеатрах Планета Кіно, Multiplex
Вартість квитків: 150 грн.

ВЕЧІР В ТЕАТРІ.

Прем'єра. Drama Queens

Подружки – жінки з багажем у вигляді досвіду, помилок та напрацьованої іронії. Хтось з них живе у власних мріях, хтось - ходяче втілення здорового глузду, однак всі прагнуть позбутися самотності і знайти особисте щастя. Одного вечора вони зберуться разом у столичній квартирі, і звістка про вагітність однієї не лише стане імпульсом до неочікуваних одкровень, але й призведе до фантастичного (у буквальному розумінні) фіналу…

Коли: о 19.00
Де: Театр "Актор", вулиця Велика Житомирська, 40
Вартість квитків: 80-160 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ.

Від Yesterday до Penny Lane. Ахмед Дікінсон (гітара) Куба

У рамках Першого міжнародного фестивалю камерної музики «КVІНТОФест», разом із Київським камерним оркестром виступить кубинський гітарист Ахмед Дікінсон. Звучатиме сучасна музика Куби. У концерті звучатиме твір для гітари соло «Гуахіра для моєї мами» Хосе Антоніо (Ньіко) Рохаса. А також  «Пісні календаря» та «У п’яти рядках» для гітари соло номінанта Греммі, всесвітньовідомого композитора, гітариста та педагога Едуардо Мартіна. 2015 року разом із ним Ахмед Дікінсон мав європейський тур.

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 70-350 грн.

Live Jazz Monday. Balance Quartet

Колектив Balance Quartet був створений на основі вже існуючого Тріо Родіона Іванова, до якого приєднався саксофоніст Віктор Павелко. "Своєю музикою ми хочемо викликати у слухачів приємні асоціації і спогади, занурити в романтичну атмосферу європейського джазу, змусивши забути про стреси і ритми повсякденного життя.", - розповідає Родіон Іванов.

Коли: о 20.00
Де: Caribbean Club. Night Club, вул. Симона Петлюри, 4
Вартість квитків: 150-350 грн.