У Ботничах реконструюють вулицю та збудують нову під’їзну дорогу

У Ботничах реконструюють вулицю та збудують нову під’їзну дорогу

У промисловій зоні мікрорайону Бортничі у Дарницькому районі збудують нову під’їзну дорогу та реконструюють вулицю Вирлицьку.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1606 від 10 вересня 2019 року.

З метою збільшення пропускної спроможності, створення належних умов організації руху автомобільного транспорту та пішоходів, здійснити у 2019 та 2020 роках будівництво під’їзної дороги з реконструкцією вул. Вирлицької у промисловій зоні мікрорайону Бортничі Дарницького району м. Києва, – зазначається у тексті Розпорядження.

Згідно документу, замовником цих робіт визначено Комунальну корпорацію «Київавтодор».

Їй доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, забезпечити у 2019 році розробку проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок коштів міського бюджету, за цільове та раціональне використання яких також відповідатиме КК «Київавтодор».

У свою чергу, Департамент транспортної інфраструктури КМДА має подати до Департаменту економіки та інвестицій інвестиційні пропозиції аби включити даний проект до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2018-20 рр. у частині фінансування у 2020-му році.

Довідка. Ботничі - історична місцевість розташована у південно-східній частині Києва. Колишнє селище, яке до 1988 року входило до складу Бориспільського району Київської області. Нині є частиною міста Києва в Дарницькому районі. Там розташована Бортницька станція аерації, яка очищає стічні води з усього Києва.

Нагадаємо, на Позняках реконструюють електропідстанцію «Бортничі», що допоможе розпочати масштабну модернізацію Бортницької станції.

На фото - північно-східна частина місцевості Бортничі