У парку «Перемога» привітали найкращих татусів

У парку «Перемога» привітали найкращих татусів

З нагоди Всенародного Дня батька (третя неділя вересня) у столичному парку «Перемога» пройшов спортивно-розважальний сімейний захід «День Батька».

Часто в нашому суспільстві поняття батька нівелюється – вважається, що дітьми мають займатись жінки. Проте родина не може називатися повноцінною без батька. Дитина не може зростати й розвиватися повноцінно, якщо не спілкується з батьком. Батько не повинен виконувати лише функцію банкомата – він має займатись дітьми та проводити з ними час, вчити їх і показувати власним прикладом любов до мами.

На святі було багато конкурсів, наприклад «Супертато», «Татова майстерня», цікаві інтерактивні локації від Національної поліції України та майстер-класи Товариства Червоного Хреста України.

Подякою Київського міського голови відзначили 11 татусів.

Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда зазначає:

- Сьогодні обирали найактивніших татусів, тих, хто максимально долучається до виховання дітей. Багато з цих татусів або багатодітні, або мають всиновлених дітей. І батько, і мама однаково відповідальні за виховання дитини. Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна і потрібна робота в житті чоловіка. Для доньки дуже важливо, щоб тато говорив їй, яка вона гарна, яка чудова. Для хлопчика важливо, щоб батько його підтримував, навчав, як має вести себе чоловік, і надавав йому мудрі поради. Навчити, розповісти, захистити, пояснити і зробити все це з любов’ю і терпінням – таке може тільки тато. У цей день ми віддаємо шану чоловікові-батькові, оскільки він є основою повноцінної сім’ї і має глибокий вплив та значення для дитини протягом її життя.

«Вечірка» поспілкувалася з начальником Служби у справах сім‘ї та дітей КМДА Валерієм Танцюрою, який є батьком трьох синів і доньки.

- Сім’я – найцінніше, що є у людині. Бути батьком – це велика відповідальність. Від батька залежить, яким буде майбутнє дитини. Діти наслідують своїх батьків, тому прикладом для дитини потрібно бути щодня. Найголовніше, має бути достатньо часу, щоб проводити його разом з дітьми. Розмовляти з дитиною про все, цікавитись її справами, мати емоційний зв’язок. Бути батьком сина та батьком донечки – це різні емоції. Проте всі вони позитивні.

Автор цього матеріалу поспілкувалась з Володимиром Горковцем. Його відзначили подякою Київського міського голови. Чоловік разом з дружиною виховує п’ятьох дітей – 25, 19, 15, 10 та 8 років. Незважаючи на складну роботу – чоловік служить у поліції – знаходить час займатись і дітьми, і громадською діяльністю. Розповідає, що навіть на цей захід прийшов після чергування. Говорить, головне, щоб діти виросли гідними людьми.

Дружина Володимира Вікторія Ружанська розповідає, що діти вже дорослі, стало легше, адже вони допомагають. Вікторія зазначає, що чоловік дуже хотів багато дітей і навіть з двома молодшими в декреті перебував. Цю родину вже не вперше відзначено за внесок у розвиток сім’ї. Так, Вікторія має нагороду «Жінка року 2014», і спільна нагорода родини - «Родина року 2015». Діти також мають нагороди у спорті та творчості. Старші – лауреати та призери міжнародних хореографічних і вокальних конкурсів. Середня донька, Стефанія, також лауреат міжнародних конкурсів з економіки та хімії.

"Вечірка" вітає всіх причетних зі святом!

Фотоальбом Бориса Корпусенка