Дивовижних котиків показують на Лівому березі

Дивовижних котиків показують на Лівому березі

Цими вихідними у МВЦ на Броварському проспекті проходить виставка котів. Організатори – Міжнародна Асоціація Любителів Котів Rolandus Union International (МАЛК RUI). На заході можна побачити близько 400 котів різних порід: Екзоти, Бенгали, Британські короткошерсті, Американські короткошерсті, Девон Рекси, Корніш Рекси, Канадські та Донські Сфінкси.

Тут можна придивитись собі котика, поспілкуватись з однодумцями, отримати консультацію по догляду за твариною та помилуватись тваринами у рингах.

Як саме обирають тварин-переможців у рингу, «Вечірка» попросила прокоментувати експерта.

- Експерт спирається на знання стандартів, своє бачення породи та свій культурний багаж. Існують стандарти на кожну породу котів, що визначають, якими мають бути вуха, очі, лапи та інше. Кіт має бути лояльним до людини. Але виконувати  якісь завдання він не повинен, - розповідає експерт Ольга Коротоножкіна.

Вартість породистого кошеня починається від 10 тис. грн., а може сягати кілька тисяч євро.

«Вечірка» поспілкувалась з власницею розплідника La Grande Сюзанною. На виставці вона представляла кошеня Канадського сфінкса. Поки ми спілкуємось, кошеня грається і ні на хвилину не зупиняється. Сфінкси дуже соціальні та активні, як мавпочки, розповідає жінка. Це коти, яким потрібна увага господаря, вони хочуть спілкуватись з ним.  Але оптимальна температура для них 25 градусів. Якщо холодно – вони ховаються під ковдрою. Тому краще його одягати. Під сонцем їх потрібно або одягати, або намащувати сонцезахисним кремом, щоб не було опіків.

Дивовижних котів можна буде побачити ще й завтра, 15 вересня. Вартість вхідного квитка - 125 грн, для дітей та пенсіонерів - 75.