На Виноградарі побільшає тролейбусів: що для цього реконструюють

На Виноградарі побільшає тролейбусів: що для цього реконструюють

На масиві Виноградар у Подільському районі скоро побільшає тролейбусних маршрутів. Для цього реконструюють контактну мережу для тролейбусів в районі розворотного кільця на перетині проспектів Правди, Георгія Гонгадзе та вулиці Маршала Гречка. Роботи проводитимуть протягом 2019-го та 2020-го років.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1605 від 10 вересня 2019 року.

З метою надання якісних та безпечних послуг з перевезення пасажирів, здійснити у 2019 та 2020 роках реконструкцію контактної мережі в районі розворотного кільця на перетині просп. Георгія Гонгадзе – просп. Правди – вул. Маршала Гречка в Подільському районі, – зазначається у тексті Розпорядження.

Згідно документу, замовником робіт визначено Комунальне підприємство «Київпастранс».

Йому доручено отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, забезпечити у 2019 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Як повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, оновлення контактної мережі дозволить організувати рух додаткового тролейбусного маршруту на проспекті Георгія Гонгадзе, який забезпечить безпересадочне транспортне сполучення із місцевими соціальними установами – поліклінікою, лікарнею тощо.

- На даний час мешканці проспекту Георгія Гонгадзе користуються тролейбусами маршруту № 35 та автобусами маршруту № 102, які слідують у звичайному режимі. Але на Виноградарі та Синьоозерному на проспекті Правди продовжується будівництво нових висоток, тож незабаром збільшиться кількість пасажирів і зросте попит на перевезення громадським транспортом, - розповів директор Департаменту Іван Федоров.

- Тому саме на часі впровадження додаткового маршруту тролейбусів, який ми подовжимо або змінимо, - підкреслив він.

Новий тролейбусний маршрут також поліпшить забезпечення мешканців масиву більш екологічним транспортом.

Нагадаємо, на Виноградарі на проспекті Георгія Гонгадзе, 32-б встановили першу велопарковку Nextbike.