Що нового в кіно: капітал, стриптизерки та Офелія

Що нового в кіно: капітал, стриптизерки та Офелія

В столичних кінготеатрах - чергова порція прем'єр. Отже, серед новинок - свіжа інтерпретація шекспірівської трагедії,  фільм жахів з Ольгою Куриленко Дженніфер Лопес у ролі стриптизерки, документальна стрічка про капітал, історія маніака та анімація про платх. 

Офелія

Це історія розквіту, розвитку та падіння одного королівства в Данії. У чотирнадцятому столітті не так уже все й відрізнялося від сучасності – гнилі політики, які хочуть прийти до влади, постійні інтриги навколо престолу та всяке подібне.У чарівну молоду даму Офелію закохався принц данський Гамлет. І це взаємно. Спокійне життя в королівстві перериває вбивство короля. Престол зайняв не Гамлет, хоча мав на це повне право, а самозванець король Клаудіус. Гамлет присягнувся помститися за батька. Жертвою всієї цієї жахливої ситуації є як раз Офелія: вона або буде вірна коханому та постраждає сама, або допоможе собі. Це буде складний вибір.

Капітал у XXI столітті

Головний персонаж фільму – капіталізм. У світі «Капіталу» Сімпсони сусідять з героями Джейн Остін, Уолл-стріт впливає на ціни в Окленді, а причини сьогоднішньої інфляції беруть свій початок від Першої світової війни. У нашому світі бестселер про капітал відображає головні проблеми сьогоднішнього дня і формулює головні завдання майбутнього.

Звабливий, Поганий, Злий

Ця історія сталася в Сіеттлі в 1969 році. Тед і Елізабет - красива та щаслива пара. Одного дня Теда забрали під варту зі страшними звинуваченнями. Поліція каже, що на його руках кров десятків жінок. Як такий милий, чарівний хлопець може бути серійним убивцею? У це відмовляються вірити всі навколо, крім служителів закону. Так чи може ніжний чоловік і люблячий батько бути маніяком?

Кімната бажань

Молода пара Кейт і Метт перебралися з густонаселеного Нью-Йорка в самотній будиночок. Його попередні власники були вбиті. Тож їх будинок не такий простий, як здавалося спочатку. Метт знайшов дивну замуровану кімнату. Вона виконує будь-які матеріальні бажання. Пляшка віскі, коштовності, оригінал Ван Гога, мільйон доларів – що завгодно. Коли вони награлися, Кейт вирішила попросити те, чого вона хоче найбільше – дитини. Тільки те, що створено в кімнаті, не має права залишати будинок... А хлопчик колись захоче на свободу.

Шахрайки з Волл-стріт

Мова йде про неймовірно яскравих, спокусливих, чарівних стриптизерок. Дівчата працюють в елітному стриптиз-клубі, клієнтами якого є успішні фінансисти з Волл-стріт. Але те, що зароблялося неприємною і тяжкою працею, може дуже легко згоріти під час кризи. Усі заощадження дівчат знецінилися, і винними вони вважають саме їх клієнтів-фінансистів. Щоб їх провчити та забрати своє назад, стриптизерки побудували підступний план помсти своїм кривдникам.

Ману

Стриж Ману все своє життя знаходиться серед чайок, та й сам думає, що є чайкою. Він намагається навчитися плавати як вони, ловити рибу як вони, та й літати так само. Але під час одного зі змагань герой зазнав поразки і зганьбився. Ману розуміє, що все життя помилявся. Ніяка він не чайка... Ману тікає з дому, щоб знайти себе в житті. Він зустрічає таких же стрижів, як і він, які стають його друзями.  Але коли і чайкам, і стрижам загрожує небезпека, винахідливий і сміливий Ману може врятувати обидві зграї. Це його шанс стати героєм.