Кияни вже облюбували третю чергу парку "Наталка"

Кияни вже облюбували третю чергу парку "Наталка"

«Третя черга» реконструкції парку «Наталка». Цю значну локацію, що розташована впритул до яхт-клубу,  кияни вже освоїли.

«Вечірній Київ» подивився як само по собі життя наповнило майже готову частину парку. Останні роботи ще продовжуються на спорудженні великого дитячого майданчика, десь по кутках ще укладають фігурне мощення. Засіяні травою газони на схилах, що ведуть до «сталінського кесона» ще не проросли. Зачинені два розкішні, з газонами,  повністю готові майданчики для вигулу собак. Навіть урни для відходів вже стоять.

Тут поки що не можна скористатися майже завершеними новими сходами, оздобленими полірованим гранітом, але поряд є інші. Тому у частині парку вже гуляють мами з візочками, бігають і катаються на велосипедах дорослі та малі, сидять на нових лавах літні люди. На вже збудованих спортмайданчиках займаються воркаутом підлітки, на двох готових дитячих – грає малеча.

Шикарні газони й клумби, створені зеленбудівцями Оболонського району, зі смаком оформлені рослинами, які не часто зустрічаються у столиці. Багато локацій з лавандою, різними злаковими культурами. Система поливу працює справно й в промінях сонця створює додаткову атракцію - райдугу.

Парк «Наталка» унікальний тим, що поряд з розкішними й доглянутими галявинами, клумбами, доріжками біля самої води і є незаймана частина берега Дніпра, де для рибалок було зроблено елементарні, але численні насипи каміння. На них люди зробили собі вимостки й ловлять вудками та спінінгами рибу. Ми застали момент, коли одному рибалці пощастило й він витягнув щуку грам на 400-500.

На узбережжі також була залишена заплавна рослинність, густо заселена качками й водяними курочками. Але узбережжя чисте, не засмічене. У частині парку – ближче до Північного мосту ­– є маленькі пляжі, де ще купаються кияни.

Фото, відео Марії ЛИСЕНКО, «Вечірній Київ»