На Оболоні у матері забрали маленьку доньку

На Оболоні у матері забрали маленьку доньку

Дворічна дівчинка жила у одному з будинків на вулиці Прирічній у жахливих умовах із вічно п'яними дорослими. Вона часто виходила напівроздягнена сама у під’їзд. Про це сусіди повідомили поліцейських, які спільно із представниками служби у справах дітей і сім’ї Оболонської районної держадміністрації виїхали за вказаною адресою.

- Коли ми зайшли до оселі, були вражені антисанітарним станом і смородом. У кімнатах та на кухні був безлад, купи непотрібних речей, мотлох, їжа у холодильнику була зіпсована. Крім того, в квартирі був виснажений собака та шість котів. На момент нашого візиту, в помешканні знаходилася дворічна дівчинка зі своєю матір’ю та співмешканець її родички, - розповіла інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Оболонського управління поліції Людмила Зайцева.

Під час спілкування з горе-мамою правоохоронці встановили, що з біологічним батьком дитини вона давно не проживає, а мешкає тут разом із своєю матір’ю, її цивільним чоловіком, бабусею та дідусем. Окрім цього, опитавши мешканців будинку, стало відомо, що у квартирі часто-густо влаштовуються п’яні застілля.

- Враховуючи те, що побутові умови родини загрожували здоров’ю та життю дівчинки, ми одразу ж прийняли рішення щодо негайного вилучення дитини із сім’ї. Малечу ми направили до Київського міського будинку дитини, а на матір склали адміністративний протокол та провели з нею профілактичну бесіду, попередивши про кримінальну відповідальність, - додала Людмила Зайцева.

Молодій матері, вилученої дитини дали час, аби вона навела лад та прибрала у квартирі. Після того, як відповідні служби перевірять стан приміщення та переконаються, що умови для виховання там дитини на належному рівні, дівчинку повернуть додому. Відтепер правоохоронці та працівники служби у справах дітей і сім’ї будуть регулярно інспектувати цю родину, аби забезпечити нормальні умови для життя і виховання малечі.

Як раніше повідомляв "Вечірній Київ", на Печерську у батьків забрали трьох дітей.