Прогульники Київради відповідатимуть перед киянами: чи схаменуться депутати

Прогульники Київради відповідатимуть перед киянами: чи схаменуться депутати

Ситуація зі зривом засідання Київської міської ради, яке не відбулося 12 вересня через відсутність кворуму, свідчить про те, що деякі міські депутати абсолютно безвідповідально ставляться до роботи. І за свою бездіяльність мають нести відповідальність перед киянами.

Таке переконання у коментарі «Вечірньому Києву» висловила депутатка міської ради Ганна Старостенко.

Мені дійсно шкода, що сесія сьогодні не відбулась, адже на неї був представлений дуже зважений та збалансований порядок денний, який не викликав жодних дискусій під час погоджувальної ради та засідання президії, — зазначила вона.

За словами пані Старостенко, яка є головою Постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, депутати мали розглядати багато питань, які є дуже важливими для життя міста, і особливо - для освітньої сфери.

Приміром, такі питання, як створення нового дитячого садочка у Святошинському районі чи виділення коштів на оздоровлення вихователів дошкільних закладів освіти.

На жаль, ті депутати, які ще два дні тому говорили, що вони будуть на сесії, сьогодні відсутні з різних, невідомих для нас, причин. Я вважаю, що з їхнього боку — це просто безвідповідальна поведінка, яка свідчить про те, що для ефективна робота для них зараз чомусь не на часі, наголосила вона.

Ганна Старостенко висловила сподівання, що консультації із фракціями Київради, які нині ініціював Київський міський голова, будуть успішними.

Вже за тиждень, 19 вересня, у нас заплановане наступне засідання. Я дуже сподіваюся, що депутати все ж таки схаменуться, і зрозуміють, що їх обирали кияни, і саме перед ними вони несуть відповідальність за те, що вони роблять. А також і за те, що вони НЕ роблять, підкреслила Старостенко.

Нагадаємо, Київрада вже понад три місяці не збиралася на сесію. Останнє засідання «міського парламенту» відбулося ще 16 травня. Наступне після нього, заплановане на 30 травня, було перенесено на 21 червня, однак потім так і не відбулося.

Як повідомляв «Вечірній Київ», під час сесії 12 вересня Київрада мала розглянути понад 240 питань.