Антикорупційний квест у парку: киян запрошують на фестиваль думок

Антикорупційний квест у парку: киян запрошують на фестиваль думок

У суботу, 14 вересня, у парку ім. Тараса Шевченка відбудеться другий фестиваль думок «ДумкоFest».

Із 11:00 до 20:00 на основній та медійній сценах журналісти, письменники, представники громадських організацій, працівники НАБУ та відвідувачі парку матимуть змогу подискутувати. Теми будуть такі:

  • свобода та відповідальність. Як знайти однодумців та відстояти свої права;
  • дипломи та працевлаштування. Право на е/імміграцію;
  • комунальні схеми: як формуються тарифи та де сидить корупція;
  • інформаційні бульбашки, боротьба зі стереотипами, хейтерство на варті боротьби з корупцією;
  • технології у боротьбі з корупцією. Електронне врядування. Держава в смартфоні тощо.

Відома журналістка та телеведуча Яніна Соколова говоритиме про те, як ефективно розповідати широкій аудиторії про важливе. Вдалі кейси реалізації проектів Громадського бюджету міста презентує начальник відділу Київської міської ради Артем Стельмашов. Як організувати ОСББ та зробити його успішним розкаже експерт Андрій Саук.

– Приходь, висловлюй власні думки, слухай інших та дискутуй. Отримай цікаві знання та досвід у зоні майстер-класів та історій успіху, познайомся з громадськими організаціями та візьми участь в антикорупційному квесті, – закликають у Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

З 18:30 до 20:00 на відвідувачів чекатиме цікава розважальна програма: антикорупційний стендап – з гумором про корупцію і не тільки від стендап-коміка, автора «Телебачення Торонто» Антона Тимошенка, уривки з вистави «Тимчасові незручності» від театру перформативних мистецтв «Точка Дотику» та пронкт «Плоти» від київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат».

З детальною програмою та спікерами фестивалю можна ознайомитися на сайті Dumkofest.org.