День фізичної культури і спорту: 250 видатних спортсменів привітали у КМДА

День фізичної культури і спорту: 250 видатних спортсменів привітали у КМДА

Урочистий прийом із нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту пройшов вчора у Київській міській державній адміністрації. Міська влада привітала 250 видатних спортсменів та почесних гостей.

Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка
Фото Бориса Корпусенка

А саме: учасників II Європейських ігор, чемпіонів Європи та світу, тренерів та представників фізкультурно-спортивної сфери.

Спортсмени отримали почесні грамоти та подяки від Київського міського голови та Національного олімпійського комітету України за свої спортивні досягнення та внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста Києва.

Валентин Мондриївський заступник голови Київської міської державної адміністрації:

- Нам є чим пишатися. Ми щороку збільшуємо фінансування галузі спорту в місті. Це відчувають і наші тренери, і спортсмени. З 1 вересня трошки підняли зарплату для тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ). Ми багато зусиль прикладаємо для того, щоб розвивалась спортивна інфраструктура. Місто стає комфортним, зручним. Вітаю всіх зі святом і бажаю нових перемог, досягнень, звершень.

«Вечірка» також поспілкувалась з Вікторією Денисенко, чемпіонкою України, призеркою численних міжнародних змагань, срібною призеркою чемпіонату Європи серед юніорів. Вікторія - маленька тендітна дівчина, навіть не виглядає на свої 15 років.  Вона зазначає, що це дуже круто коли спортсменів у своїй країні поважають, люблять та нагороджують за досягнення. Вікторія розповіла, що саме нагороди мотивують рухатись далі.

- Мотивацію я намагаюсь знаходити у всьому, що я роблю. Я дуже люблю те, чим займаюсь, - додає Вікторія.

Дівчина розповідає, що спорт - це щоденна праця. І має вона лише один вихідний на тиждень, коли не тренується – неділю.