Під час довгоочікуваної сесії Київрада розгляне понад 200 питань

Під час довгоочікуваної сесії Київрада розгляне понад 200 питань

На сесії Київської міської ради 12 вересня планують розглянути 242 питання, більшість з яких (175) присвячені містобудуванню та землекористуванню, 11 — темі власності, решта — загальним темам. Серед них: внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2018-20 роки, затвердження Міської цільової програми щодо розвитку підприємництва, здійснення інвентаризації застарілого житлового фонду міста тощо.

Про це йдеться у проекті порядку денного пленарного засідання IХ сесії Київської міської ради VІІІ скликання 12.09.2019, який оприлюднений на офіційному сайті ради.

У першому, загальному, розділі документу заплановано до розгляду 56 питань. Поміж інших там містяться наступні важливі проекти рішень:

- Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки;

- Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.04.15 року «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»;

- Про внесення змін до Порядку розміщення вивісок у місті Києві, від 20.04.17;

- Про затвердження переліку природоохоронних заходів у місті Києві,

- Про затвердження Комплексної міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2019–2022 роки.

- Про здійснення інвентаризації застарілого житлового фонду в м. Києві тощо.

У другому розділі Порядку денного «Про питання власності» міститься 11 пунктів, зокрема:

- Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21.04.15 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»;

- Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.15 «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісних майнових комплексів дитячо-юнацьких спортивних шкіл»;

- Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Київської міської ради щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади міста відомчих дитячих дошкільних закладів тощо

Найбільше питань до розгляду — 175 — заплановано у третьому розділі «Про питання містобудування та землекористування». Частина з них присвячена приватизації, частина — передачі земельних ділянок у користування громадянам, а також установам та організаціям міста, інші — наданню дозволів на розробку проектів землеустрою.

Як повідомляв «Вечірній Київ», у четвер, 12 вересня, о 10:00 відбудеться пленарне засідання ІХ сесії 8 скликання Київської міської ради.