У Гідропарку створять потужну систему електропостачання

У Гідропарку створять потужну систему електропостачання

На острові Долобецький, який є частиною парку культури та відпочинку «Гідропарк», реконструюють трансформаторну підстанцію та збільшать її енергетичну потужність. Роботи, які будуть завершені до кінця цього року, мають на меті створити більш потужну систему постачання електрики до розташованих на острові об’єктів.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1564 від 04 вересня 2019 року.

З метою створення сучасної, більш потужної системи електроживлення (електропостачання) до об’єктів, розташованих на острові Долобецький, здійснити до 31 грудня 2019 року реконструкцію трансформаторної підстанції зі збільшенням потужності, – зазначається у тексті Розпорядження.

Замовником цих робіт визначено комунальне підприємство по охороні, утриманню та експлуатації земель водного фонду Києва – «Плесо», яке має отримати вихідні дані для проектування.

Також підприємство повинно знайти генеральну проектну та генеральну будівельну підрядні організації, які виконають реконструкцію підстанції. При цьому на об’єкт має бути встановлено гарантійний строк експлуатації не менше 10 років.

При цьому «Плесо» повинно проконтролювати дотримання під час реконструкції природоохоронного та будівельного законодавства.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок коштів міського бюджету, за цільове та раціональне використання яких також відповідатиме КП «Плесо».

Довідка. Долобецький острів – острів у заплаві Дніпра, розташований навпроти центральної частини Києва, який омивається водами Чортория з заходу, Русанівської протоки зі сходу та Венеційської протоки з півдня. Разом із Венеціанським островом входить до складу парку «Гідропарк».

Нагадаємо, раніше місто внесло «Гідропарк» до переліку об’єктів комунальної власності, які потребують охорони та збереження.

На фото  муніципальний пляж «Венеція» на острові Долобецький